Dla kogo budują deweloperzy?

« Powrót do artykułu: Dla kogo budują deweloperzy? | « Powrót do grupy: Inwestycje

7 października 2015, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Budują dla różnych grup społecznych, wielu deweloperów nastawia się na nieduże funkcjonalne mieszkania w dobrze skomunikowanej z centrum dzielnicy, np. Grupo Lar na Mokotwie - tu spodoba się na pewno ludziom aktywnym zawodowo, zarówno singlom, jak i mniejszym rodzinom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2015, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie w Szczecinie funkcjonuje bardzo ciekawy deweloper http://www.tlsdeveloper.pl/ buduje nowocześnie, domy lokalizuje w atrakcyjnych okolicach, ma zdecydowanie ciekawą ofertę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2016, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Też się czasem zastanawiam dla kogo, niewiele mieszkań spełnia moje oczekiwania, cenowo to jedynie Zielona Dolina ale dojazd do centrum i na Mokotów nie będzie ciekawy.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2016, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

a znacie firmę master House ? ja sobie u nich kupiłem apartament w nowoczesnym stylu bardzo blisko plaży . Oni akurat budują i na potrzeby turystów i mieszkańców. Można w końcu takie mieszkanie tez wynająć

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2016, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy gdzie budują i jak, na Bemowie na osiedlu Lazurowa 168 są mieszkania atrakcyjne ale wcale nie drogie nawet jak na Bemowo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2016, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

różni deweloperzy specjalizują się w różnych budowach, ale jest dużo dobrych ofert na kupno mieszkania, ja wybrałem ofertę u http://www.gryfdevelopment.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2016, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy na jakie osiedle się patrzy, są tak różne że nie ma opcji żeby ktoś nie znalazł odpowiedniego dla siebie. Mi cenowo najbardziej odpowiada Zielona Dolina, czynsze tam też podobno niskie są.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >