Dom dla singla - budowa domu w pojedynkę

« Powrót do artykułu: Dom dla singla - budowa... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

28 września 2018, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Blokowisku? Cóż za pogardliwe określenie. W tych blokowiskach mieszkają często ludzie zamożniejsi i mądrzejsi od ciebie redaktorzyno.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2022, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że budowa domu dla singla w pojedynkę powinna być wcześniej dobrze przemyślana i wcześniej ustalona z architektem a potem z ekipą budowlaną jak ma być zbudowany polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów żyrandoli żarówek szczotek łopat szpadli donic donic nożyc nożyczek zapraw suchych silikatów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2022, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Zanim cokolwiek zaczniesz budować będzie potrzebny projekt a ten znajdziesz na tej witrynie https://archeton.pl/71-projekty-parterowych-d omow-z-garazem Za niewielkie pieniądze dostaniesz idealny projekt i od ręki bez czekania na architekta który jest znacznie droższy. Wejdź i poszukaj swego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2022, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Wam szczerze, że prowadząc firmę budowlaną najważniejsza dla mnie jest kwestia komponentów oraz materiałów budowlanych. Muszą być porządne i najwyższej jakości, bo nie mogę sobie pozwolić na użycie czegoś, przez co mógłbym stracić renomę firmy. Dlatego zastanawiam się nad zmianą dostawcy blachowkrętów. Myślałem, żeby złożyć zamówienie w tej firmie http://inoxa.pl/elementy-zlaczne-nierdzewne-i -kwasoodporne/blachowkrety . Czy ktoś z Was u nich zamawia i może się wypowiedzieć na temat firmy?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2022, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

W spadku po dziadkach dostałem mały parterowy dom i wiele się nie zastanawiałem, chciałem rozpocząć remont. Oczywiście w pierwszej kolejności skorzystałem z https://www.mpexpertbud.pl/ i zrobiłem ekspertyzę. Byłem wtedy singlem i myślałem, że zostanie tak, a już rok później urodziła się moja córka :) i zaczął się kolejny remont. Trzeba myśleć przyszłościowo ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18067 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 845

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >