Drewniane okna

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

7 listopada 2017, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie ! Jestem w trakcie wyboru okien do domu. Nie bardzo umiem się zdecydować , bardzo podobają mi się okna drewniane . Wypatrzyłam coś takiego zerknijcie http://www.oknostol.com.pl/pl/okna-drewniane/ 28/jak Wam się podobają takie ? Ktoś z Was ma okna tej firmy ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2017, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę Ci poradzić okna Drutex, bo mam je od kilku lat i wiem co nieco na ich temat.Moje mimo upływu czasu nadal są w bardzo dobrym stanie, mają odpowiednie parametry, nie wypuszczają ciepłego powietrza z domu, są szczelne, nie zaparowują, u mnie był to bardzo dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2017, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna drewniane są chyba najlepszym wyborem. Są solidne i bardzo dobrze wyglądają. Ja oka zamawiałem od firmy www.domega.pl, która ma swój salon w Poznaniu. Mają świetne okna drewniane w dobrych cenach, więc warto skorzystać z ich oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2018, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj tak, zgadzam się w 100% w kwestii okien drewnianych :) I dla mnie to jedyny słuszny wybór! Sama niedawno stałam przed zakupem okien do nowego domu i po dokładnym rekonesansie w internecie zdecydowałam się na okna od http://urzedowski.pl/produkty/okna-drewniane/ - mają bardzo dobre opinie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2018, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Również polecałbym zainwestować w drewniane okna z Drutexa. Wybierając okna zrobiłem porządny research w internecie i wśród znajomych i bezapelacyjnie wygrał Drutex. Okna drewniane, wiadomo, klasa sama w sobie, wytrzymają wiele pokoleń, ale te z drutexa są wyjątkowo mocne i dobrze wykonane, nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2018, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna powinny zapewniać naprawdę bardzo dobry komfort mieszkania: ograniczać hałas, utratę ciepła zimą. Dlatego należy po prostu przed zakupem naprawdę zapoznać się z tym, co dana firma oferuje i do tego zapytać o doświadczenie montażystów. Tu mogę polecić firmę, z którą ostatnio współpracowałem http://www.okna-dsystem.com.pl/ Spełniają te oczekiwania.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2018, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładne drewniane okna znajdziesz w ofercie www.dsbud.com. Posiadają produkty wielu renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2018, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam również wybrałem okna drewniane. Trochę się rozglądałem za odpowiednią firmą, zanim wybrałem. W końcu zdecydowałem się na okna od www.kupokna.eu Sprzedają świetne i solidne okna drewniane.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2018, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Najpierw warto skonsultować wybór z profesjonalistami w temacie doboru okien, jeżeli szukasz porządnych producentów i modeli. Ze swojej strony mogę polecić Ci Firmę Anex Okna w Raszynie to miejsce gdzie można liczyć na wsparcie w zakresie wyboru uwzględniając oczywiście nasze wymagania jak np. właściwości izolacyjne, akustyczne, estetykę ram itd. Współpracują jedynie ze sprawdzonymi producentami, którzy posiadają wymagane aprobaty techniczne ITB i gwarancje producenckie. Mają również swoje ekipy montażowe, więc tutaj również nie musiałem dalej szukać i przejmować się kto wykona montaż :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2018, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do profesjonalistów z zakresu stolarki budowlanej to pełna zgoda,a akurat tak się składa że zarówno jeżeli chodzi o okna jak i drzwi, możecie zerknąć do nas na Hemos.pl gdzie służymy swoją radą i pomocą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >