Drukarka - jaką wybrać ?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

4 listopada 2020, 19:11

Zgadzam sie: good 0 bad

też jestem za brotherem, bardzo łatwo kupić do niego zamienniki, activejet są łątwo dostępne do większości modeli, bo oni szybko wypuszczają swoje zamienniki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2020, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Dużo osób kupuje dobre drukarki a wali filamentami z najniższej półki. A potem druk się nie spina i wiecej się trzeba narozkrecac, nacziścic i naustawiać niż to wszystko warte. A tak mając dobre filmanety nie ma tego problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2020, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie tonerów, to polecam wam ofertę: https://tonery-drukarki.pl/296-tonery Znajdziecie tam oryginalne i kompatybilne tonery do drukarek każdego producenta. Wysokiej jakości produkty oryginalne i zamienne w jakości premium z dożywotnią gwarancją.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2020, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Espon + zamienniki tonerów z Asarto. Kompatybilność 100%, 0 usterek, bardzo dobra jakość. Ja jestem zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2020, 22:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest to dobre rozwiązanie, bo jednak w firmie koszty drukowania potrafią być naprawdę duże. Asarto ma tonery w rozsądnych cenach, wydajne, dające druk naprawdę bardzo dobrej jakości

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2020, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

też kupuję zamienniki activejet, najlepsza marka zamienników według mnie, są wydajne, dobrze drukują zarówno w kolorze jak i w czerni, są mocno nasycone, drukarka je od razu wykrywa

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2020, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze to wybrać drukarkę dobrą jakościowo, a później dokupować jej równie dobre tusze. Nie łatwo jest takie znaleźć, a najczęściej wiąże się to z dużym kosztem. Na stronie: https://tonatuszu.pl/ można jednak takie znaleźć w rozsądnych cenach, więc polecam kupować je właśnie tutaj.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2020, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym postawił na drukarkę laserową.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2021, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim musisz sprecyzować, o jaką drukarkę Ci chodzi. Teraz jest tyle tych sklepów i modeli drukarek, że bez wątpienia każdy znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania. Ja musiałem kupić drukarkę 3D do firmy i zdecydowałem się na ofertę sklepu https://3diy.eu/ bo mają sprzęt najwyższej jakości, a dodatkowo części dostępne od ręki, w razie potrzeby.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2021, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Heheh zgoda. No co do drukarek 3d to ja akurat współpracuję z firmą Firma 3D-TAL https://www.3d-tal.com/oferta.php Stosują druk przestrzenny metodą Direct Metal, która umożliwia tworzenie litych, metalowych części na podstawie plików CAD 3D. Bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje, firma jest mega solidna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Gruzja to całkiem ciekawy wybór. Moja koleżanka była tam w zeszłe wakacje i była bardzo zadowolona i zaskoczona ich kulturą ;)
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1705 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Zainteresowanym tematem mogę polecić miejsce, które sam regularnie odwiedzam z rodziną. Jeżeli szukacie atrakcji na weekend lub wyjazd rodzinny, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >