Drzwi balkonowe przesuwane?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 listopada 2006, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś z was montował kiedyś drzwi balkonowe przesuwane? Jak się one sprawdzają? Czy nie psują się zbyt szybko? Moglibyście doradzić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2007, 02:29

Zgadzam sie: good 0 bad

JA MAM ZAMONTOWANE DRZWI BALKONOWE PRZESUWNE FAJNA SPRAWA

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2009, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja robie taki drzwi non stop,(okucie WINKHAUSE,MACO AGB)Szczelnosc identyczna jak w oknie euro,uchylane(mowie o tym pierwszym systemie)Zobacz na www.Tam jest mniej wiecej pokazany system wINKHAUSE,jutro moze dołoze AGB,MACO jak klient przysle mi zdjecia z jego chaty(zapomniałem zrobic przy montazu)Polecam sie!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2009, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Przesuwna drzwi balkonowe to rozwiązanie nie tylko eleganckie ale pozwalające również zaoszczędzić wiele miejsca w domu i na tarasie czy balkonie. Oferowane obecnie technologie sprawiają, że takie drzwi są nie tylko szczelne ale i spełniają warunki bezpieczeństwa antywłamaniowego. Ja osobiści polecam produkty marki Domex czy Anta. Aha, i jeszcze ważni są ludzi, którzy to montują.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:24
Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2009, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre są drzwi przesuwane. Mogę potwierdzic.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2009, 01:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
jak przy kazdym montazu trzeba sprawdzić przekatne muszą być równe do tego przykładasz poziomice żeby sprawdzić czy są wpionie, na koniec otwierasz skrzdło żeby sprawdzic czy działa poprawnie, nie chodzi za ciasno nie blokuje się nie zgrzyta, najlepiej byc przy montazu zeby zobvaczyc czy fachowcy nie zapomnieli o kotwach. ja u siebie takich nie mam ale wystepuja u kolegi na wyjściu na taras na pietrze bardzo funkconalna rzecz nie zabiera miejsca w pomieszczeniu. i odsuwaja się na część na stałę zamknięta czyli fix więc nie ma stresu że zabiera ścianę a mozna było tam coś powiesić i sa w wersji uchylnej.
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2009, 17:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Ja tez uważam, że drzwi przesuwane są znakomitym pomysłem, Nie tylko pięknie wyglądają ale i są już teraz praktycznie bezawaryjne i bardzo dobrze zabezpieczone przed włamaniem. Tak wiec polecam!
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2009, 01:09

Zgadzam sie: good 0 bad

sa metody na włamanie zawsze jak nie tak to inaczej co do bezawaryjności to jest lepiej ale za to mamy masę wymogów jeśli chodzi o wymiary etc.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2009, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś wie jaka jest cena takich drzwi? firmy na swoich stronach niestety nie podają takich informacji, a to ważna sprawa. Chodzi mi o okno balkonowe dwuskrzydłowe.

Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2009, 02:31

Zgadzam sie: good 0 bad

trudno powiedzieć wszystko kwestią producenta materiału wymiaru powiedzmy że ~2.000 a dokładniej to trzeba prosić wyceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >