Drzwi przesuwane

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

27 grudnia 2012, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę odświeżony temat ale drzwi przesuwane zawsze na topie. Sama to montujesz? Jeśli tak to podziwiam. Przydałaby się jeszcze łopatologiczna instrukcja jak zamontować i prawidłowo wymierzyć drzwi przesuwne np. podwieszane. A orientujecie się w systemach przesuwnych, ja kojarzę głównie Komandora. Coś jeszcze dobrego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2013, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wiem o Glass Housie, o Komandorze nigdy nie słyszałem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2013, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mam u siebie drzwi przesuwne i powiem szczerze, że prezentują się bardzo ładnie. Jestem zadowolony, że się na nie zdecydowałem. Całość wykonała dla mnie firma Majster Szklarz usługi szklarskie u klienta. Mają dosyć bogatą ofertę różnych rzeczy związanych ze szkłem na swej stronie [url]http://www.majsterszklarz.pl/[url]. Wkrótce znów będą mi potrzebni przy remoncie kuchni, gdyż mam pewny pomysł na zdobienia szklane.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2013, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalnie nie widzę żadnych przeciwskazań co do tego aby zainwestować w drzwi przesuwane,wydaje się to całkiem rozsądnym pomysłem pod warunkiem,że oczywiście wybierzemy dobrą i sprawdzona firmę.


www.Goliat-Importer.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2013, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi przesuwne to bardzo fajna sprawa, nie ma tego progu, i nie zajmują tyle miejsca jak są otwarte. http://megastore.pl/107599,Radex-Kaseta-pojed yncza-80.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2013, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszą tylko być dobrze zamontowane, żeby samo przesuwanie nie było uciążliwe i żeby też się same z siebie nie otwierały.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2013, 07:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Znam firmę, która projektuje bardzo ładne drzwi przesuwane. Nazywa się Drzwi Studio. Zobacz ofertę: http://www.drzwistudio.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2019, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom mieszkającym w Bydgoszczy polecam zapoznać się z ofertą firmy www.hoton.pl Od nich zakupicie świetne drzwi przesuwne w całkiem niezłych cenach. Sam mam drzwi tego typu u siebie w domu i jestem z nich zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2019, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałem drzwi przesuwane w firmie Dobre Drzwi.pl Zdecydowałem się, bo proponują bezpłatne dokonanie pomiaru – po pomiarze pomogli mi wybrać odpowiednie drzwi, a potem je zamontować.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2019, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Montaz nie jest niczym skomplikowany. Poszukaj poradników na youtube
_________________________
drzwi przesuwne podlasie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >