Drzwi wewnętrzne

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

15 maja 2009, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest tyle ciekawych modeli drzwi wewnętrznych, że aż trudno się zdecydować na odpowiedni kształt i kolor. Mam dylemat: czy pełne czy z szybą? I w ogóle jakie są najbardziej korzystne do pokoi a które do łazienek? Chcemy by światło z przedpokoju nie wpadało prosto do sypialni, jednak czy nie będzie wtedy w przedpokoju zbyt „ciemno” dla innych użytkowników (jeśli wstawię ciemne, pełne drzwi)?
Z góry dziękuje za radę :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2009, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

ogólnie oferta drzwi jest duża co do koloru i przeszkleń to wszystko jest kwestią gustu innych wykończęń czy też wielkości mieszkania więc trudno jednoznacznie coś stwierdzic do tego dochodzi jeszcze cena i jakośc trzeba to jakoś zrównoważyć.
ja lubię kontrakty więc jasna podłoga i ciemne drzwi lub średnio ciemna podłoga taki orzech amerykański i drzwi wenge lub jakiś ciemneijszy orzech ewentualnie na podłogi można użyć ciemnego koloru a drzwi zrobić jasne. opcji jest duzo ja robię jasne podłogi ciemne drzwi a o światło na korytarzy nie ma się co martweić w więkjszości przypadków i tak są otawrte raczej zamyka się je z jakiegoś powodu.

Jeśli chodzi o kwestię cena jakośc zajrzyj na stronkę Porty jest tam duży wybór i koloró i wzoró do tego towar jest dobrej jakości i terminy całkiem krótkie zwłaszcza w porównaniu z innymi producentami.

pzdr.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2010, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Do łazienki polecałbym drzwi bez przeszkleń, chyba nikt nie lubi gdy widać choć odrobine szczegułów podczas kąpieli bądź innych czynności, natomiast drzwi z przeszkleniami nadają sie do salonów i pokoi... naszych poiech ;) a reszta to tak jak powiedział przedmówca

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2010, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam sie z m_kwiecien. Wszystko zależy od gustu i tego jakie wnętrza preferujesz. Co do drzwi z szybą do łazienki nie jest to wcale zły pomysł... pod warunkiem, że jest to szkło matowe. W przypadku pozostałych pomieszczeń to wg mnie Twoje obawy o ilość światła są uzasadnione więc tam także polecam szyby. Mi osobiście najbardziej podobają się szklane, nowoczesne drzwi, a już najbardziej te :) http://www.drzwi.komfort.pl/strona/index.php?go=linia&linia= 85&id=48

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2011, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Sklepy z drzwiami wewnętrznymi w Radomiu i Wrocławiu. Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych na naszej stronie internetowej. Sprawdź i złoż zamówienie na drzwi. Czas realizacji zamówienia na drzwi wewnętrzne wynosi do 10 dni roboczych
drzwidladomu.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2015, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałem jeden z modeli dostępnych na stronie www.artmar-lublin.pl jestem bardzo zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2015, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

A możesz zdradzić więcej szczegółów? Np ile kosztowały te drzwi oraz jak się prezentują,jaki kolor? Każda informacja bezie cenna i wskazana tak nawet z czystej ciekawości na przyszłość.


www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2015, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Asilo ma świetne drzwi ukryte. Wyglądają jakby ich nie było :) Świetnie sprawdzają się w domu i w biurze. Super sprawa, bo można je oklejać, malować itp. Poza tym mają świetną izolację akustyczną. Sami zobaczcie je tutaj http://www.asilo.pl/drzwi-ukryte/

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2015, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna sprawa te drzwi ukryte. Chyba się nad nimi zastanowię, dzięki za sugestię

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2015, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Izolacja akustyczna swoja drogą,natomiast też ważny jest wygląd drzwi bo często stanowią one po prostu ozdobę w naszym mieszkaniu,dlatego nie jestem pewna czy takie niewidoczne drzwi faktycznie będą wskazane.


www.DoOzdabiania.pl

Ten post był edytowany przez DoOzdabiania.pl dnia: 7 sierpnia 2015, 09:31
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble Kuchenne opinie Warszawa Liczba postów: 30 Grupa: Wykańczamy... Moim zdaniem nie powinieneś się ograniczać do Warszawy i okolic, jest wiele internetowych sklepów ogólnopolskich, które chętnie takie meble przywiozą czy nawet....
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 24 Grupa: Wykańczamy... Oprócz narzędzi przydadzą się kleje i masy uszczelniające a wtedy warto zapoznać się z ofertą tej marki https://diy.bostik.com/pl-PL/inspiracje/ jak-naprawic-pek...
  • Kuchnia Liczba postów: 34 Grupa: Wykańczamy... Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://kuchenne.pl/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi akcesoriami kuchennymi. Posiad...
  • Automatyka do bramy Liczba postów: 40 Grupa: Wykańczamy... jakie firmy polecicie jeszcze?
  • Okna do domu Liczba postów: 36 Grupa: Wykańczamy... Okna są kluczowym elementem każdego domu, wpływając zarówno na jego wygląd zewnętrzny, jak i funkcjonalność oraz komfort mieszkania. Wybór odpowiednich okien do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 86

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >