Dzbanek do filtrowania wody

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

6 maja 2013, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz dużo się tego widzi, jakieś gratisy do agd itp. i się zastanawiam czy duże znaczenie ma taka oczyszczana woda, jak to wychodzi finansowo, eksploatacja tych filtrów i czy taką wodę po oczyszczeniu można pić bez wcześniejszego przegotowania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2013, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

kamienia nie ma w czajniku. moim zdaniem to duża oszczędność,tym bardziej że dużo piliśmy wody niegazowanej butelkowanej. Jedynie duży jednorazowy koszt przy zakupie dzbanka, ale odkąd mamy dzbanek brita nie kupuję zgrzewek wody mineralnej,bo woda z dzbanka nadaje się do bezpośredniego spożycia i smakuje jak te butelkowe. I choć trzeba zmieniać filtry,to i tak taniej to wychodzi w moim przypadku niż woda butelkowana, co taki filtr przerabia od 100 do 150l.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2013, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzbanek dzbankiem.... ale słyszałem, że produkty FT-Line robią furrorę w dziedzinie uzdatniania wody... http://allegro.pl/nowosc-lepszy-od-osmozy-fil tr-ft-line-3-i3203334974.html

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2013, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o dzbanek do filtrowania wody- moim zdaniem bardzo dobry zakup, sprawdza się podczas codziennego użytkowania. Poza tym nie jest drogi,raz na jakiś czas należy pamiętać tylko o wymianie filtrów.


www.1lazienka.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2013, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony mogę polecić filtry wody zelmer bo mają tanie wkłady i równie wydajne jak inni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2013, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jak inne ale ja mam dzbanek filtrujący electrolux ze wskaźnikiem zużycia filtra i pokazuje ile jeszcze pozostało do kolejnej wymiany. To bardzo wygodna opcja a tak jak patrzę to cenowo wszystko wychodzi podobnie. W sklepie rzadko kupujemy wodę butelkowaną od kiedy mamy dzbanek i da się zaoszczędzić na tym na pewno.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2014, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli zainwestuje się w dobry sprzęt to wkładów nie trzeba tak szybko wymieniać i ma się pewność,że woda jest odpowiednio oczyszczona. my z żoną zdecydowaliśmy się na taki filtr do naszego domu: http://sklep.osmoza.pl/filtr-do-wody-odwrocon a-osmoza-ro7-p-1.html jesteśmy z tego zakupu zadowoleni,bo teraz nie musimy kupować wody w butelkach i mamy jej w kranie pod dostatkiem. także oszczędzamy na zakupach i zyskujemy na zdrowiu.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2015, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie starczy dzbanek z filtrem, nie mam złej wody, ale zapach mi nie pasuje, a Dafi ma dobre i cenowo przystępne filtry.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2015, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki koszt takiego dzbanka?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2015, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Koszt takiego dzbanka wraz z filtrem to mniej więcej 50zł,a starcza na długo,poza tym wtedy wiesz jaką wodę faktycznie pijesz,moim zdaniem warto.

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 274

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >