Ekologiczne i bezpieczne profile z recyklingu

« Powrót do artykułu: Ekologiczne i bezpieczne profile z... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

16 kwietnia 2011, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, poszukuję specjalisty bądź menagera w dziedzinie profili pcv i aluminium. Praca od zaraz na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Dogodne warunki pracy i wysokie wynagrodzenie. Prosimy wysylać zgłoszenia na adres mailowy: siubryk@onet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2016, 06:55

Zgadzam sie: good 0 bad

recykling jest coraz bardziej potrzebny, warto inwestować w maszyny do recyklingu np. Guidetti w http://azotas.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2017, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli juz został poruszony temat maszyn recyklingowych to moim zdaniem wcześniej wybór warto skonsultowac ze specjalistami. My jak juz załatwilismy wszystkie formalności, pozwolenia itd. zaczęlismy poszukiwania odpowiednich maszyn do przerobienia tworzyw sztucznych i szkła. Zgłosiłem sie o pomoc do Bartontech to firma z dużym doświadczeniem i dobrze wykwalifikowaną kadrą pracowniczą dzięki czemu potrafią rzetelnie pomoc w wybraniu odpowiedniego sprzętu. A w ofercie mają zarówno maszyny nowe jak i używane najlepszych producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2017, 21:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Od dłuższego czasu współpracuję z firmą zajmującą się recyklingiem mebli www.knrecykling.pl i wiem, że potrafią odpowiednio wykorzystać te materiały. Recykling jest jak najbardziej eko, a mało jest firm rzetelnych i godnych zaufania w tym temacie. Z całą pewnością knrecykling do nich nie należy.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2017, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Recykling jest na pewno opłacalny i jeżeli chodzi o tego typu działalnośc to myślę, że przy odpowiednich kontraktach na surowiec mozna na tym dobrze zarobić. Jednak podstawą jest odpowiedni sprzęt tak jak już zostało to wspomniane przez jednego z forumowiczów powyżej i co do współpracy z firmą Bartontech jestem jak najbardziej przekonany. W ofercie oprócz nowych mają również używane maszyny, do tego jeżeli nie jesteś pewny co do tak dużej inwestycji to umożliwiają długoterminowy wynajem :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >