Fenomen dywanów

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

4 marca 2017, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy dywany nadal są w modzie? Podobają mi się modele dostępne tutaj https://www.obi.pl/podlogi/dywany/c/2204, ale dotychczas dywany kojarzyły mi się z czasami moich dziadków - raczej starodawne elementy dekoracji. A ostatnio widuję nowoczesne mieszkania, w których również znalazło się dla nich miejsce. To jak to w końcu jest z tymi dywanami?:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 marca 2017, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy dywany są modne?! Oczywiście, że tak ogromny wybór wzorów, kolorów i materiału z jakiego są wykonane dywany daje szereg możliwości ich wykorzystania http://www.dekoria.pl/dywany,g312.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2017, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

ja lubię dywany i mam w domu:) najlepiej kupować takie z krótkim włosiem bo te typu shaggy trudno się czyści:)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W salonie, sypialni dlaczego nie. Zresztą zerknijcie na aranżacje w nowoczesnym wydaniu z wkomponowanym, dobrze dobranym dywanem. Aranżacje od warszawskiej firmy Decoroom.

http://www.decoroom.eu/aranzacja-wnetrz-reali zacje

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2017, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Dywany nie wyjdą raczej z mody. Nadają wnętrzu ciepła i stylu. Można nimi sporo ozdobić pomieszczenie niskim kosztem, więc raczej zawsze będą w modzie. Zmieniają się tylko wzory na topie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2017, 06:26

Zgadzam sie: good 0 bad

No i niektórzy po prostu lubią miękkość dywanów i sie po niech przechadzać, czy zatopić stopy w tych włochatych.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, dla niektórych dywan to zarówno element dekoracji, ozdoby do mieszkania jak i element poprawiający przytulność w każdym pokoju, wnętrzu.


Nigra-budownictwo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy są modne, ale na pewno są przytulne i dodają wnętrzu ciepła. W sypialni mam dywan z krótkim włosiem. Teraz planuje kupić coś do salonu, może kolorowy i wzorzysty dywan ożywi moją przestrzeń :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2017, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

dywany są modne ale wszystko zależy jakie i gdzie

этот контент

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2018, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi akurat w ogóle dywany się nie podobają. To straszne siedlisko kurzu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 258

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >