Fototapeta w kuchni

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸

18 stycznia 2016, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie plakaty samodzielnie można sobie wydrukować. Ja tak robię i praktycznie co miesiac mam inny cytat na ścianach :) Co do fototapety to ja jestem jak najbardziej za. Uważam, ze mają w sobie to coś. Ostatnio widziałam na http://www.krainafototapet.pl/pol_m_WYPRZEDAZ-1463.html bardzo fajne motywy w promocyjnych cenach. Gdyby nie fakt, że niedawno remontowaliśmy kuchnię pewnie skusiłabym się na jedną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2016, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat powyższy motyw fototapety jest ładny i trafiony,ale generalnie nie przepadam za takim rozwiązaniem,w kuchni bardziej widzę np: cegłę ozdobną w czerwonym kolorze.

www.SwiatPlastiku.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2016, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiałam tu – mają bardzo ciekawe fototapety do salonu http://obrazyfoto.eu/. Jest spory wybór, przejrzyj sobie. Produkt oceniam jako jakościowy, ładnie to wyszło, nie było problemów z przyklejeniem. Są też oryginalne naklejki na drzwi w ofercie, wydaje mi się też, że obrazy na płótnie...

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2016, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Spotkałam się w kuchni z umieszczaniem tez takich plakatów z cytatami jak tutaj http://plakatynasciany.pl/plakaty-z-cytatami/ również ciekawy pomysł na ozdabianie ściany.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2016, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie do kuchni - do salonu, do sypialni, ale do kuchni? Myślcie bardziej funkcjonalnie. W kuchni wszystko jest w bardzo trudnych warunkach - gotowanie, pieczenie, para etc. Tapeta będzie traciła na wartości. Czy nie lepiej postawić na malowanie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2016, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym pomieszczeniu? Raczej tak, ale z drugiej strony malowanie nie rozwiązuje problemów. To już prędzej bym postawił na jakiś tynk. A w pozostałych pomieszczeniaj tapeta - w wielu przypadkach nawet optymalnie będzie jeśli zostanie połączona z malowaniem ściany. Takie tapetowane panele są bardzo modne i po prostu fajnie wyglądają.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2016, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet jeszcze zerknąłem na Dekoori - nie widzę tapet, które optymalnie nadawałyby się do kuchni. Inne pomieszczenia owszem. Ewentualnie możecie jeszcze dopytać w sklepie. Być może mają jakieś specjalne rozwiązania pod takie przypadki? Kto wie...

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2016, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pomysł, zeby zrobić fototapetę ze zdjęcia mojej rodziny. Ma ktoś może polecić jakiegoś dobrego fotografa który zrobi jakieś dobre ujęcie, zeby potem mozna było je przerobić?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2016, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej nie ma niczego takiego - ale już fototapeta to nieco inny temat. Jak rozumiem je się instaluje na zupełnie innych zasadach, tak?
Nie ten sam klej, tak?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2016, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie znam aż tak dobrze tematu, ale zakładam, że wszystko jest możliwe do zrobienia. Fototapety nie mieliśmy jeszcze w żadnym pomieszczeniu, ale domyślam się, że zasady mocowania są przy nich troszeczkę inne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >