Fugi kolorowe i brokatowe?

« Powrót do grupy: Łazienki - wystrój, pomysły, aranżacje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

23 lipca 2012, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam na forum. Oczywiście nie sposób się nie zgodzić,takie fugi to rzecz gustu oraz budżetu. A ich wykonaniem zajmuje się co najmniej kilka firm.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2012, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

jak zwykle, w naszych czasach nie ma juz monopolu, jednak nieliczni robia produkt najwyzszej jakosci, a czesto i jeszcze mniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2012, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

zgodzę się z Krzyśkiem, że pomimo braku monopolu z firm które zajmują się produkcją zawsze znajdzie się ta której jakość będzie przeważać. W przypadku fug brokatowych jak dla mnie przeważa Atlas z jakością i ceną.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2012, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyłamię się bo mnie taka świecąca fuga w ogóle nie kręci. Wydaje mi się, że mapei też ma dobre fugi. Każda pliszka swój ogonek chwali, nikt się nie przyzna, że wybrał źle. Poza tym fuga może być bardzo dobra a co z tego, jeśli wykonawca nie fachowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2012, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się connie, nawet najlepszą fugę może zepsuć "fachowiec". Ja ze swojej strony jak mam polecić, to polecam wyżej wymienione mapei i Atlas, a jak brokatowa, to już tylko atlas

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2012, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

tu macie rację i nie ma co się sprzeczać. Jeśli chodzi o mnie to fuga brokatowa jest super, i w wyglądzie i jeśli chodzi o systemy. Nie słyszałem, żeby mapei robiła brokatowa, a o Atlasie wiele dobrego przeczytałem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2012, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio mało się o niej słyszy w przeciwieństwie do Atlasu. Uważam, że to najsolidniejszy polski producent

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2012, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Fugi brokatowe na pewno przyciągają uwagę, jednak warto się zastanowić czy efekt poza zainteresowaniem, będzie lepszy niż klasyczna fuga. Nie każde kafelki wyglądają dobrze w połączeniu z brokatowym. Nie warto przekombinować.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2012, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

ależ oczywiście, nie do każdych płytek będzie brokat pasował, trzeba mieć to na uwadze

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2012, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

ale rozważamy tutaj raczej sytuacje, w których robimy przemyślane połączenie fugi brokatowej z płytkami.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • Kabiny Prysznicowe Liczba postów: 74 Grupa: Łazienki -... Jeżeli rozglądacie się za odpowiednimi kabinami prysznicowymi to skontaktujcie się z firmą www.martiv.pl W ich ofercie znajdziecie ciekawe kabiny z hydromasażem...
  • Fototapeta w łazience? Liczba postów: 32 Grupa: Łazienki -... Na ścianie suchej ( bez umywalki i wanny) mam tapetę od dluzszego czasu, z 8 lat. Winylowa na papierze, gruba, bez dodatkowego zabezpieczenia. Z wilgocią nie wi...
  • Meble w łazience Liczba postów: 3 Grupa: Łazienki -... Ja postawiłam na klasyczne meble w kolorach bieli i szarości. Coś takiego jak tutaj https://www.edinos.pl/meble-do-lazienki. Takie meble idealnie wpasowują się....
  • Grzejniki dekoracyjne Liczba postów: 2 Grupa: Łazienki -... https://www.budnet.pl/forum/
  • Łazienka w stylu angielskim - aranżacja Liczba postów: 7 Grupa: Łazienki -... Ja lubię nowoczesne wnętrze łazienki, ale chętnie dodałabym drobne elementy wystroju w stylu glamur. Lubię gdy w łazience jest nastrojowo. Kocham świece i komin...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 103

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >