Fundament pod ogrodzenie

« Powrót do grupy: Robimy fundament

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

31 maja 2007, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

No to ja mam zrobić fundament pod siatkę Pantanet Protect i nie mam pojęcia, jak się do tego zabrać. Help? Samemu można, czy lepiej wynająć ekipę? Ale zależy mi na cięciu kosztów...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2007, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nigdy nic w budowlance nie robiłeś, to jednak polecam ekipę. Choć, jak mieszkasz na wsi, to można zatrudnić tamtejszych, wyjdzie taniej i tak samo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2007, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będzie to fundament betonowy to nie dodawaj do niego gruzu a wylewany beton staraj sie dobrze zagęścic. Głebokość fundamentu najlepiej poniżej strefy przemarzania. Zapewni to trwałość całego ogrodzenia.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2007, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A tak orientacyjnie ile wam zajelo zrobienie fundamentu i potem naciągnięcie siatek? (o ile macie siatkę. A może coś innego?)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2007, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja siatka z Betafence (pantanet protect, jeśli mnie pamięć nie myli), zaczęła funkcjonować jako pełnoprawne ogrodzenie po trochę ponad 2 tyg.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2007, 18:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Podmurowka to okolo 2 tyg. Dobrze ze masz siatke zgrzewana latwiej sie naciaga wiem z wlasnego doswiadczneia :D

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2007, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mam przekonania do siatek, może jednak coś innego, z podobnymi plusami?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2007, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Eeee... No nie bardzo szczerze mówiąc. Ew panele, ale są droższe i nie ażurowe, co jest plusem przy siatkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2007, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam :)
Poniżej zamieszczam link do artykułu na naszym portalu. Jest tam pokazane ciekawe(moim zdaniem) rozwiązanie, dotyczące ogrodzenia z siatki. Pozdrawiam


http://www.budnet.pl/artykul.php?i=5069

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2009, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi ekipa stawiała ogrodzenie systemowe Xcel z podmurówką coś koło tygodnia, ogrodzenia miało długość około 160mb montaż poszedł szybko bo słupki miały fabryczne otwory pod obejmy i wszystko było idealnie dopasowane a nie że coś zamontowali a potem okazało się że nie psuje i trzeba spawać etc kombinacje. Kolega robił ogodzenia tzn robił mu to "kowal" i niby wszystko pomalowane ocynkowane a potem spawarka i wspawywał przęsła do słupków...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fundamenty i ich ważność Liczba postów: 9 Grupa: Robimy fund... Walduli :) Bardzo sie ciesze, że wspolnymi siłami udało sie pomóc :) Gratuluje zakupu i zycze samych slonecznych i ciepłych na budowie :wink: Pozdrawiam
  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 19 Grupa: Robimy fund... W takim razie jeśli rozglądasz się za ciekawymi możliwościami zawodowymi za granicą i jednocześnie chcesz się nadal rozwijać robiąc co lubisz oraz najlepiej pot...
  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 3 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • Używane wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Robimy fund... Natomiast jeśli będziecie do wózków widłowych jednocześnie potrzebowali dobrej jakości osprzętu to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Mipromet u których bez...
  • Dostawcy betonu Olsztyn Liczba postów: 28 Grupa: Robimy fund... A skorzystalibyście z takie usługi,opisanej na tej stronie?https://www.mgprojekt.com.pl/blo g/zakup-betonu-online/ Bo powstaje pytanie jakiej dostarczony beton b...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 129

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >