Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badania powierzchniowe aby upewnić się że z gruntem jest wszystko ok? Pytam bo to okolica historyczna więc istnieje możliwość że pod ziemią mogą być jakieś zabytki.
offline Jędrek22 fachowiec
|
|
|
| |
| Reklamy Google | |
Gość: cheap praktykant |
|
|
| |
| Reklamy Google | |
Gość: luzct5 praktykant |
|
|
|


