Gabiony do ogrodu

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 października 2008, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich wczoraj trafiłem na taki artykuł http://www.wnetrzeiogrod.pl/Ogrod-i-otoczenie/Bramy-i-ogrodz enia/Ekologicznie-wokol-domu.html i podobają mi się tam te krzesełka ale w sumie to nie jestem do końca zdecydowany na zrobienie czegoś takiego. Co sądzicie o takim czymś??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2008, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jak innym ale mi się nawet podoba to rozwiazanie w sumie u siebie bym tego nie zrobił bo by mi nie pasowało do reszty, nie mam nic kamiennego ani nic takiego, ale wyglada ciekawie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2008, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

No to jak Ty nie masz nic takiego to tak ja mam altanę z kamienia postawiona i wydaje mi się że by jak najbardziej cos takiego pasowało ale chciałem jeszcze poznac Wasze zdanie. Bo mi sie podoba bardzo.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2008, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jam mówiłem eyglada fajnie a jak mówisz ze by Ci pasowało do reszty to ja bym sie nie zastanawiał i coś takiego kupował, bo wyglada fajnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2008, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

chyba masz rację w sumie to mój ogród i mi się ma to podobac ale z 2 strony przydała by mi się jeszcze jakas opinia, chociaz jak nie bedzie to raczej i tak się zdecyduję na to.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2008, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Qrde ale masz problem jak Ci się podoba i bedzie pasowac do całej reszty to nie ma się nad czym zastanawiac wygląda to fajnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2008, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Juz zamówiłem ale zapewne rozstawiał będe to już na wiosne bo teraz już raczej się nie przyda jakoś pogoda nie sprzyja za bardzo. Dzięki za pomoc w wyborze.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2008, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

No i dobrze ze zamówiłes fajnie. A co do tego zamontowania to moim zdaniem nawet jak teraz bedziesz miał to nic złego się temu nie stanie. Ja mam ogrodzenie z betafence i jest w porzadku wiec i z tym nie powinno byc problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2017, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Z gabionów nie byłeś do końca zadowolony, dlatego gdy przeprowadzilismy się do nowego domu to juz zamiast ich wybralismy mur samonośny od Pozbruk, czyli Amsterdam

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2017, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz sugerować się własnym gustem, akurat w tym przypadku uważam że do altany czy grilla wykonanej z kamiennych elementów- jak najbardziej będą pasować gabiony.

www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...
  • Jakie ogrodzenie jest teraz modne? Liczba postów: 103258 Grupa: Ogrodzenia... Mam wrażenie, że najmodniejsze są teraz kamienie powrzucane do klatek, jeśli wiecie o co mi chodzi.
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 132 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >