Gdzie dostać ładny stół do salonu

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸

7 marca 2016, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ja swój stolik kupowałam w BRW, nie zapłaciłam za niego dużo a trzyma się dobrze i nic mu się nie dzieje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2016, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądaliście już na www.KamilaMeble.pl ? Jeżeli nie to najwyższy czas to zrobić i wybrać dla siebie nie tylko stół,ale i również krzesła tapicerowane,którą będą oryginalne,designerskie i pasujące do każdego wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2016, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Genialne stoły robi polska firma Hubertus. Naprawdę robią wrażenie. Myślę, że pasują zarówno do nowoczesnego wnętrza, jak i do bardziej klasycznej aranżacji http://www.sklep-hubertusmeble.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2016, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę perełek jeśli chodzi o meble można znaleźć na stronie mebel-partner.pl. Jak tylko mam trochę wolnych pieniędzy, to zaglądam tutaj. Ostatnio ustrzeliłam super ławę do salonu za nie największe pieniądze. Obsługa sympatyczna, można się porozumieć czy to na mailu, czy telefonicznie. Sami dowożą, nie zlecają tego obcej firmie, co moim zdaniem jest bardzo dobrym pomysłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2016, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę perełek jeśli chodzi o meble można znaleźć na stronie mebel-partner.pl. Jak tylko mam trochę wolnych pieniędzy, to zaglądam tutaj. Ostatnio ustrzeliłam super ławę do salonu za nie największe pieniądze. Obsługa sympatyczna, można się porozumieć czy to na mailu, czy telefonicznie. Sami dowożą, nie zlecają tego obcej firmie, co moim zdaniem jest bardzo dobrym pomysłem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2016, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mają to być faktycznie nietypowe, designerskie meble w nowoczesnym wydaniu, to poszukiwania warto rozpocząć od naszej strony www.Quadre.pl gdzie chętnie doradzimy i teraz dodatkowo may szereg ciekawych rabatów.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2016, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Największy wybór stołów, jak i innych mebli jest w sieci. Co do wyboru odpowiedniego stołu, to jeśli salon urządzony jest w nowoczesnym stylu, to dobrą opcją będzie stół szklany, natomiast w klasycznie prądolubnym wnętrzu lepiej sprawdzi się stół drewniany, do mniejszego salonu proponuję natomiast stół kwadratowy, najlepiej rozkładany - te http://www.edinos.pl/stoly-kwadratowe-w-kolor ze-bialym powinny być w sam raz do mniejszego salonu.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

ładny, oryginalny i solidnie wykonany stół wraz z kompletem krzeseł do jadalni, znajdziesz na www.AdidarMeble.pl gdzie teraz mamy ciekawe promocje i rabaty, warto zerknąć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2017, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyjątkowy stół na ktory zwroci uwagę każdy z twoich gości to Kasparo. DO jego produkcji użyto drewna odpowiednio wyselekcjonowanego, przetartego i dobranego sezonowo. Do tego zestawienie żywicy, szkła i delikatnych diod LED pozwala uzyskać cudowny efekt płynącej rzeki przez środek stołu rozpoczynając się od małego strumyka poszerzając się im dalej od brzegu wszystko kontrolowane rpzez czujnik ruchu, gdzie gdy pojawia się obok niego człowiek stół "ożwa" Przy jego produkcji uzyto również najlepszych lakierów i farb marki Sherwin-Williams.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 grudnia 2017, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałem w agata-meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka posciel wybrać? Liczba postów: 276 Grupa: Porady i op... W przypadku problemu z mocnym mętnieniem pościeli polecam wybrać pościel z tkaniny perkalowej. Perkal to tkanina bawełniana o dużej gęstości i delikatnym sploci...
  • projektant wnetrz warto? Liczba postów: 445 Grupa: Porady i op... Polecam https://projektowanie-wnetrz-online.pl projekty na wysokim poziomie sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona współpraca bardzo fajna wszystko zrobion...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 288 Grupa: Porady i op... Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z oferty polecanej mi firmy Bart - odpylacze przemysłowe , która zaprojektowała oraz wykonała dla mnie instalacje wentylac...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3751 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... Przedstawione w artykule przypadki https://pramed.pl/aktualnosci/fizjoterap euta-kiedy-zdecydowac-sie-na-wizyte-u-sp ecjalisty/ pokazują, że wizyta u fizjoterapeu...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >