Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie? Najlepsze lokalizacje.

« Powrót do artykułu: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie?... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

29 grudnia 2011, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o deweloperze Fajnego Domu na ul. Sołtysowkiej. Byłam tam raz na wstępnym rekonesansie i nie wiem. Niby wysoki standard, super wykończenia, jakość materiałów na dobrym poziomie-jak to określa mój mąż. Osiedle na pierwszy rzut oka duże z miejscem dla dzieci - plac zabaw, park. Rampy i windy dla starszych i niepełnosprawnych. Wizualnie tez bardzo ładnie wokół bloków i cały plac. Wybraliśmy mieszkanie 3 pokojowe, bo teraz tam mają na nie obniżki. Nie podpisywaliśmy jeszcze rezerwacji, ani nic takiego, ale się głęboko zastanawiamy czy zdecydować się na nie. Teraz moja rola-szukam info na necie od was moi drodzy internauci-jak tam jest? Macie znajomych, sami tam mieszkacie?Napiszcie o swoich odczuciach.
Pozdrawiam i czekam na informacje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2012, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Na prawdę godne polecenia jest osiedle Fajny Dom, więc jeśli się nie możesz zdecydować to nie ma na co czekać. Sam tam mieszkam i namówiłem już dwoje znajomych z pracy na zakup mieszkania na ul. Sołtysowskiej. Ludzie tworzą tu niezłą paczkę fajnych sąsiadów a i osiedle jest niczego sobie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2012, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Też nie wiem co gdzie jest uniwersytet techniczny?! pewnie politechnika krakowska na jana pawła. Ja szczerze mogę Wam polecić nowe osiedle w krakowie - europejskie. moi znajomi tam mają mieszkanie i są zadowoleni, z tego co wiem, jak u nich byłam ostatnio, to budowany jest kolejny blok-bruksela.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2012, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardzo zależy na cenie i lokalizacji. Nie ma co się pchać w centrum jak już 15min. drogi mieszkania są znacznie tańsze. Jakbyście mogli polecić jakiegoś dewelopera gdzie załapie się jeszcze na rodzinę na swoim będę ogromnie wdzięczna. Jak na razie, znalazłam rodzinę na swoim ale osiedla są w kiepskich dzielnicach..

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2012, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój kumpel kupił ostatnio mieszkanie w Amber Park, tam chyba jest rodzina na swoim ale termin oddania jest na 2013 więc nie wiem czy tyle chcesz czekać, a może wolisz rynek wtórny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2012, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają okolice Ruczaju, ładnie tam jest, a nie tak daleko do centrum. Zastanawiam się nad Europejskim, może ktoś się orientuje? wiem, że tam budują kolejny blok bruksela i właśnie nad nim się zastanawiam..;)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2012, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkałam kiedyś na Ruczaju, w tych nowych osiedlach są bardzo ładne mieszkania i rzeczywiście nie tak daleko od centrum, za to bardzo dobra komunikacja (no ostatnio trochę gorzej przez te remonty). Mnie znów bardzo podoba się Wola Justowska i nowo powstałe apartamenty "Wola" http://www.apartamentywola.pl/pl/home ale to już wyższa półka jeśli chodzi o ceny i standard mieszkań

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2012, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja co prawda z Krakowa nie pochodzę, ale muszę powiedzieć że bardzo ładne miasto, bardzo lubimy z rodziną jeździć tam na wycieczki

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2012, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, jeżeli jesteście zainteresowani Rodziną na Swoim, to w tą sobotę Wawel Service organizuje dzień otwarty na osiedlu Borkowska na Klinach. Link do informacji: http://www.dominium.pl/artykuly/zobacz/2293/osiedle-borkowsk a-zaprasza-na-dzien-otwarty

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2012, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Takich cen nie było na rynku od dawna - tylko czemu nie ma zainteresowania nieruchomościami? W momencie kiedy agencja Jartom przeceniła swoje nieruchomości, od razu pojawiło się zainteresowanie inwestorów. Dlaczego Polacy nie wykorzystują okazji?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >