Gdzie można nabyć płotek przeciwśniegowy?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

7 maja 2015, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Najszybciej to chyba pójdzie Ci załatwienie tego przez firmę która robiła pokrycie dachowe. Ja u nas w domu się wycwaniłem i załatwiłem wszystko kompleksowo w sensie, rynny, dach i płotki i tak jest chyba najwygodniej. Ja trafiłem akurat przez polecenie na usługi maxprofilu i zrobili u mnie wszystko od a do z no i nawet co mnie mocno zdziwiło wyrobili się terminowo. A bałem się i to całkiem mocno, że prace będą się przeciągać bo miałem już takie doświadczenia z innymi wykonawcami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2015, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre rozwiązanie pawcio! :D Najlepszym i chyba najwygodniejszym sposobem jest właśnie kupienie wszystkiego u jednego producenta. Będzie wszystko pasować do siebie jak ulał, no i montaż też możemy za raz zlecić, a nie oddzielnie dach i oddzielnie dodatki :/ Osobiście tylko w ofercie braasa widziałem akcesoria dachowe razem z dachówkami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2015, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego ja jestem zwolennikiem takie nadzoru podczas budowy- http://www.pierwszabudowa.pl/ przynajmniej można spać spokojnie i nie martwić się, że coś nie zostanie dopilnowane!

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2015, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

No ale jest to tylko w obrębie mazowieckiego, więc mało osób może skorzystać. Trzeba po protu mieć rozpoznanie i dobrze wybrac firmę której zlecimy budowę.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2015, 22:45

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie, więc ograniczona ilośc osób bd mogła z tego skorzystać. Ja również jestem za tym, że kupno u producenta to bardzo dobra sprawa. A szczególnie, że również i oni robia promocje jak Braas, który daje 15% upust cen na dachówki w kolorystyce czarnej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 sierpnia 2015, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie jeżeli braas robi tą promocję to u nich ona na pewno jest egzekwowana, a ze składami nie wiadomo.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2015, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

U dystrybutorwo wydaje mi się, że tak samo. Nie ma co se od górnie przejmować. Tylko zadzwonic do najbliższego dystrybutora Braas i wszystko będzie wiadome :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2015, 01:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Najprostszy sposób, a wszystkie wątpliwości mogą zostać rozwiane w ciągu jednej rozmowy, póxniej wystarczy pojechać i wybrać co nam się podoba.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >