Gdzie zamówić nowoczesną kuchnie

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

10 stycznia 2022, 07:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Znacie jakąś firmę która jest w stanie zrobić pod wymiar nowoczesne meble, które jakościowo będą na dobrym poziomie i będą też dobrze się prezentować? Ogólnie to najlepiej kogoś z Warszawy albo okolic, bo chodzi tutaj o mieszkanie, które znajduje się w Ząbkach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2022, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

super temat

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2022, 06:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o wykonanie mebli pod wymiar to ja przy kuchni korzystałem z oferty firmy Luvio z Warszawy i jestem bardzo zadowolony z tego jak to poszło. Zresztą realizację masz na ich stronie www.LUVIOmeble.pl. Dobrze przygotowane meble, świetnie się prezentują, jednocześnie firma przygotowując mebel stara się projekt dopasować do indywidualnych oczekiwań zamawiającego więc to również ma znaczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >