Gdzie dostać ładny stół do salonu

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 sierpnia 2010, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamierzam kupić stół do salonu ale nie wiem jaki wybrać. Podobają mi się proste, drewniane meble. Szukam prostych kształtów, ale ceny są zabójcze, albo kolory takie jakieś niemrawe. Gdzie mogę dostać coś ciekawego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2010, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceny mebli drewnianych są generalnie wyższe niż np. mebli z płyty. Mnie też się podobają takie proste mebelki. Nie wiem, czy zaglądałeś/aś na stronę esmebel.com tam są całkiem ładne i niedrogie meble z drewna. Mnie się podobają :-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2010, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukałabym w sprzedaży internetowej. Na stronach z meblami można znaleźć naprawdę świetne modele i przeważnie nie ma problemu z zamówieniem oraz dowozem. Poszukaj a znajdziesz :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2010, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie sposób nie zgodzić się z opinią Panastarosty. Rzeczywiście meble drewniane są nico droższe od tych wykonanych z płyty pilśniowej i okleiny. Należy jednak pamiętać, że to znacznie trwalsze rozwiązanie, które posłuży nam przez lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2010, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble z drewna litego to zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Tylko trzeba później o nie odpowiednio dbać :-) Odpowiedni lakier czy wosk powinien nadać i fajnych kolorów drewnianym meblom i trwałości. Chyba najtańszym drewnem obecnie jest sosna i wielu osobom się podoba ten jasny kolor drewna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2012, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

osobiście kupuję fajne mebelki w sklepie meble-galeriaeuropa. Wybór naprawdę jest dość spory, a meble są wysokiej jakości. W domu od paru miesięcy mam ich kuchnię i stół. Odpukać, póki co jestem mega zadowolona. Przede wszystkim nie straciłam wiele czasu na ich szukanie, a są lepsze niż ze zwykłego sklepu czy na zamówienie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2012, 23:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele osób mówi, że meble sosnowe są zbyt słabe, że nie wytrzymują zbyt długo. Z jakiego drewna polecacie meble? Słyszałem, że dobre są dębowe i bukowe

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2012, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem jedyną polską firmą produkującą meble z prawdziwego drewna jest Ludwik Styl. Krzesło drewniane za 2,5 tys. zł, więc boję się pomyśleć ile za stół :-P

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2012, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz wybrać taki stół jaki Ci się podoba,nie ma innej opcji. W końcu to właśnie w Twoim domu będzie codziennie użytkowany. W sklepach internetowych masz teraz szeroki wybór i atrakcyjne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2013, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

ja polecam meble ze strony meblenova.pl godne polecenia i uwagi :) mam w domu i bardzo często słyszę, że wygląd nietuzinkowy :) miło słyszeć ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >