Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie? Najlepsze lokalizacje.

« Powrót do artykułu: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie?... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

11 marca 2011, 00:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobra lokalizacja na mieszkanie w kraku to apartamentowce w centrum blisko galerii krakowskiej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2011, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Będę pamiętał :) A może wiesz jakie są koszta takiego mieszkania w centrum za m2?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2011, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A wiem;) koszt za m2 to ok. 10 0000 złotych, ale dosłownie wszystko masz w pobliżu, łącznie z jakąś międzynarodową siecią fitness, która ma być tam już niedługo otwarta

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2011, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli mowa o angel city to jest to swietne miejsce. Z reszta nie ma nowych apartamentowcow w centrum a domyslam sie, ze nie mowicie o starych kamienicach?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2011, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

imagination: w AC ma powstac pure. to wiem na pewno a nie wiesz czy sa jakies wolne mieszkania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2011, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno są wolne mieszkania. Najlepiej się skontaktować z biurem sprzedazy i dowiedzieć o wszystkie szczegóły

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2011, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo wygodne dla mieszkańców i dla pracowników okolicznych biur to, że będzie fitness. Fajnie, że Kraków ma takie rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2011, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie jest w Krakowie ten Uniwersytet Techniczny, bo przyznać muszę, że pierwszy raz o nim słyszę.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2011, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mam pojęcia, czym jest uniwersytet techniczny:P a co do pure w AC to już otworzyli. Ja niestety nie mam tam mieszkania i muszę się tarabanić przez pół miasta do klubu, wiec zazdroszcze mieszkańcom, którym zajmu je to pare minut…

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2011, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi pewnie o AGH albo o politechnikę… Ale to chyba jakieś nieudane tłumaczenie z języka angielskiego, bo po polsku ta nazwa jakoś nie funkcjonuje ;) Co do mieszkań w AC to słyszałam, ze ta firma developerska jest bardzo ok. podobno jasne umowy, wszystko w terminie i ze splacili kredyt pod budynek. Kiedyś rozglądałam się tam za mieszkaniem, ale w koncu się nie zdecydowałam… teraz troche żałuję, bo w końcu nic nie kupiłam, a kasa trochę się rozeszła ;(

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 140

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >