Gdzie się udać po tanie mieszkanie?

« Powrót do artykułu: Gdzie się udać po tanie... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

6 maja 2011, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiliśmy 3pokojowe mieszkanie przy Batalionów Chłopskich na osiedlu Lazurowa na Bemowie na 3 p. i jesteśmy już po remoncie. Wszystkim bardzo się podoba, jest duże, jasne, okna wychodzą na śliczne wewnętrzne patio i jest ciche. Polecam tę lokalizację.:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2011, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Dopiero zaczynam szukać mieszkania, ale interesuje mnie właśnie Bemowo, bo pracuję przy Górczewskiej i miałabym dobry dojazd. Na stronie Osiedla Lazurowa piszą, że jeszcze są dostępne 54 mieszkania. Dzwoniłam już do nich i jestem umówiona na oglądanie w przyszłym tygodniu. Jestem ciekawa jak daleko od Batalionów będzie ta stacja metra. Może ktoś wie?:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2011, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej poszukać w internecie, np Mieszkania na sprzedaż.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2011, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, ze najbliżej będzie stacja Chrzanów.. super udogodnienie

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2012, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A propos lokalizacji, powiedzcie jaki jest dojazd do centrum tak orientacyjnie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2012, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Poza szczytem - samochodem 10 minut, autobusem przyspieszonym jakieś 20 minut. w szczycie najlepiej podjechać do tramwaju przy Ciepłowni Wola. Przy Połczyńskiej jest parking P+R

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2012, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

no a niedługo najlepszym rozwiązaniem metro, którego stacja ma być jakoś niedaleko

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2013, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam szukać mieszkania na portalu zybel.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2016, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Tanie mieszkania na przedmieściach Warszawy można znaleźć także w Łomiankach, w samym centrum miasteczka znajduje się kameralne osiedle, w pięknie wykończonym budynku, co ważne z pozwoleniem na użytkowanie, jak kupować to tylko takie mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2016, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

najtańsze mieszkania można kupić na licytacjach komorniczych. Wiem, ze wokół takich transakcji krąży wiele legend, ale z kancelarią Janusza Kruka takie akcje są bezpieczne. Moja kuzynka uczestniczyła w takiej licytacji i udało jej się kupić mieszkanie w łodzi za polowe ceny. Na tej stronie jest lista i warunku udziału w takich licytacjach http://www.jkrukkomornik.pl/licytacje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 339

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >