Gustowne akcesoria łazienkowe

« Powrót do artykułu: Gustowne akcesoria łazienkowe | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

27 lipca 2011, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet i łazienka może być elegancka, fajnie! Lubie mieć czystość zarówno w łazience jak i w toalecie, więc zapewne niebawem kupie te dodatki:P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2015, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Zerknij tutaj – saloni.pl , ich oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Do mnie co prawda zakupy w sieci nie przemawiają ale przejrzałam ofertę w Internecie a potem wybrałam się do ich sklepu stacjonarnego i tam dokonałam zakupu. Na miejscu jest również personel, który zawsze służy profesjonalnym doradztwem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2015, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ja stawiam na Catalano http://www.sanit-express.pl/lazienka/ceramika/catalano,scp.h tml

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2015, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

zerknij na akcesoria, które oferuje Invena ( www.invena.pl ) - myślę, że może coś Ci wpaść w oko :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2016, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdźcie sobie tutaj http://www.ekspercilazienek.pl/akcesoria-lazi enkowe jakie są dostępne akcesoria łazienkowe. Wybór jest spory, a ceny atrakcyjne. Poza tym jest tam asortyment naprawdę świetnej jakości. Uważam, że warto zrobić tam zakupy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2017, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Na stronie sanitbuy.pl mają klasową ceramikę, warto u nich poszukać, powinni mieć to czego potrzebujesz. Sam u nich robiłem dość duże zamówienie na wannę z całą instalacją. Znajomy architekt mi ich właśnie polecił. Markowe rzeczy, ale też fachowe doradztwo. Rzeczywiście tutaj można porozmawiać ze sprzedawcą który wie jakimi produktami dysponuje na magazynie, a nie z jakimś uczniem, który jest na praktykach i nie ma bladego pojęcia co to jest syfon....

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2018, 19:56

Zgadzam sie: good 0 bad

witam wszystkich serdecznie.

Ja mogę polecić akcesoria łazienkowe retro tej firmy--> www.armaret.pl :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2018, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Dopełnieniem całej aranżacji łazienki może być stylowy i oryginalny kamień naturalny, akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie doradzimy :)

Arkam.krakow.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamarzyły nam się ekskluzywne akcesoria łazienkowe i kupiliśmy je w sklepie internetowym http://vesterdecor.pl/akcesoria-lazienkoweSą stylowe, eleganckie i nowoczesne. Dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

cash advance form loan locations installment loans online direct lenders of loans

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 370

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >