Ile budowa domu

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9  ▸

10 lipca 2017, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Najpierw to nalezy przede wszystkim podejść mądrze do tematu, ogarnac co gdzie i za ile można dostać. Zrobić research firm które oferują sprzedaz badz wynajem maszyn i wteyd mozna coś ocenic czy oszacować. ja postawiłem na http://www.ramirent.pl i byłem zadowolony, wszystko sprawnie poszło.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2017, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, czy zmieścisz się w zamierzonych pieniążkach, do tego chcesz jeszcze wyposażyć 3 pomieszczenia? Ciężko. Musisz na to spojrzeć realnie i zastanowić się, czy nie poczekać jeszcze trochę, aż uzbiera Ci się większa sumka i wtedy ruszyć z budową od razu :) Dla pewności wejdź sobie tu i sprawdź ich opcje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2017, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz sprobowac idealnie rozlozyc koszta. Pamietaj, ze tanie nie zawsze oznacza tandetne. Jesli chodzi o materialy budowlane to powinienes sprawdzic ofertę od http://www.keramzytsystem.pl/ - jakos w polaczeniu z super cena!

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2017, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Tanie nie znaczy tandetne, tu się zgodzę ale na budowie nie można za bardzo oszczędzać bo później i tak wydamy te pieniądze w dodatku z nadwyżką. Lepiej od razu wszystko zrobić konkretnie niż po jakimś czasie poprawiać.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2017, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj tak naprawde nie da się tego kokreślić, koszty ciągle rosną nagle jak zaczynamy budowac.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2017, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Na betonie można również zaoszczędzić, jednocześnie nie tracąc na jakości. Wraz z kumplem skorzystaliśmy z oferty http://stambet-bud.pl , których beton w pełni spełnił nasze oczekiwania. Zalecam wziąć pod uwagę ich ofertę. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2017, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, nie ma co oszczędzać i tracić na jakości. Warto wybrać najbardziej konkurencyjną ofertę, ale z zachowaniem najwyższej jakości. Dlatego zdecydowałem się na współpracę z firmą http://apissa.pl/, któej realizacje widziałem na własne oczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, na jakości nie można oszczędzać bo potem obróci się to przeciwko nam, natomiast też nie budujmy w jak najkrótszym tempie bo pośpiech nie sprzyja dokładności.

Pakupaku.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2019, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która wybuduje nam dom. Osobiście mogę wam polecić www.skybud.eu ze Szczecina. Tam pracują świetni specjaliści, na których można w pełni polegać. Wybudowali mi piękny i solidny dom.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2019, 06:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas budowy domu na pewno będziesz korzystał z usług geodezyjnych. Ja w ubiegłym roku podczas wyznaczania granic działki oraz budowy domu, korzystałem z usług firmy www.kaczkowski.com.pl . Posiadają wieloletnie doświadczenie i dobrą renomę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nadzór budowlany Liczba postów: 59 Grupa: Zanim wybud... Nadzór budowlany, a także kontrole okresowe, może prowadzić rzeczoznawca budowlany Kraków. Warto więc zapoznać się bliżej z usługami, które on oferuje.
  • Tkaniny dobre na wszystko Liczba postów: 18 Grupa: Zanim wybud... Czy możecie polecić sklep z takim asortymentem jak guziki sklep online? Ważna jest dla mnie bogata oferta guzików. Chodzi mi o różne wielkości i różne barwy. Ni...
  • badania geotechniczne Liczba postów: 23 Grupa: Zanim wybud... Odwierty do projektu robi się w miejscach gdzie będzie stał dom, garaż i droga dojazdowa, chyba że zastanawiasz się jaki rodzaj fundamentów zanim przejdziesz do...
  • reklama na granicy Liczba postów: 34 Grupa: Zanim wybud... W kontekście rosnącej świadomości ekologicznej, butelka Dafi z logo firmy stanowi skuteczne narzędzie marketingowe, które podkreśla proekologiczną postawę marki...
  • garaż - blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... Dobrym rozwiązaniem jest wiata garażowa dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy jest lepszą i tańszą alternatywą dla garażu. Może spełniać te same funkcje....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >