Ile jeszcze potrwa program "Rodzina na swoim"

« Powrót do artykułu: Ile jeszcze potrwa program "Rodzina... | « Powrót do grupy: Prawo

22 lipca 2011, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ojej no ten ostatni wers mnie przeraził okropna różnica w ratach... ponad 600 zł szok!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2011, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Spora różnica.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2011, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Spora?! Radykalna chyba chciano powiedzieć ;) Coraz gorzej się robi, no może dla niektórych, to jest plus, ale nie dla mnie. My z mężem dopiero zamierzaliśmy wziąć kredyt "Rodzina na swoim" ale teraz to nie będzie takie łatwe, chyba że do końca tego mc jeszcze uda nam się załatwić :P

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2011, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, że zmiany wprowadzone w programie Rodzina na swoim znacząco zmniejszyły ilość takich kredytów preferencyjnych. Trudno się dziwić - ograniczając wiek kredytobiorcy do 35 lat czy zmniejszając limity cenowe za metr kwadratowy odcina się zarówno dużą liczbę potencjalnych kredytobiorców jak i potencjalnych mieszkań, które za tanie kredyty można nabyć. Ale ostatnio czytałam, że niektórzy obchodzą ograniczenia w limicie cenowym poprzez rozdzielenia ceny mieszkania od wyposażenia - wtedy kupujący płaci np 90 proc wartości transakcji za mieszkanie a pozostałe 10% za umeblowanie.Ale i tak długo to nie potrwa, skoro Rodzina na swoim zniknie z końcem przyszłego roku.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >