Jak zrobić samemu ogrodzenie?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

14 czerwca 2016, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zapoznać się z instrukcją montażu siatki ogrodzeniowej na ogradzamy.pl. Przygotowany film oraz szczegółowy opis na pewno ułatwi pracę podczas montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2016, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi ogrodzenia,to chętnie pomożemy i doradzimy bo zajmujemy sie nimi na co dzień i mamy niezbędne doświadczenie w tej kwestii,zapraszamy:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2017, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

MUry samonosne Gardeo to gotowe elementy które nie wymagają dozbrajania i dodatkowego zalewania, także w ich przypadku montaż również jest dość prosty :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2017, 07:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie masz odpowiedniego doświadczenia pod tym względem, to polecam jednak aby ogrodzenie wykonała firma która zajmuje się tym na co dzień, dzięki czemu ogrodzenie będzie wykonane solidnie z materiałów wysokiej jakości. Zobacz na www.Jul-met.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2018, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz nowy sklep sktm sklep

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2018, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Może lepiej wynająć w tym celu profesjonalna firmą która się tym zajmie zamiast kombinować samemu ? Dzięki temu masz pewność, co do tego iż Twoje ogrodzenie będzie wykonane solidnie i dokładnie. Zobacz na
Ogrodzenia-brygada99.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2018, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie wiesz jak się za to zabrać, to moim zdaniem lepiej do tego wykorzystać ekipę zawodową.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2018, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj w 100% uważam, że nie ma sensu brać się za samodzielne wykonanie ogrodzenia tylko lepszym pomysłem jest zlecić to firmie z doświadczeniem która się tym zajmie, zobacz na Ogrodzenia-brygada99.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2018, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będziesz szukał odpowiednich materiałów do wykonania pięknego ogrodzenia to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Pozbruk. My zdecydowaliśmy się na mur samonośny Amsterdam i musze przyznać, że cena jak i termin realizacji pozytywnie mnie zaskoczyły.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2018, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Samodzielnie nie dasz rady, chociaż żone weź do pomocy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >