Jak dbać o samochód?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 31 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  23 24 25 26 27  ▸  ▸▸

10 marca 2022, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne też jest to, by w samochodzie po pierwsze nie palić, bo cały zapach z tytoniu wchłaniany jest przez tapicerkę. Robić co jakiś czas przegląd samochodu. Tankować dobrej jakości paliwo, by nie zniszczyć sobie np. wtryskiwaczy. Wymiana wtryskiwaczy potrafi być bardzo kosztowna. A juz nie wspomnę o wtryskiwaczach pizoelektrycznych, gdzie nie ma możliwości regeneracji tylko od razu trzeba kupować nowe :(

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2022, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dbać o auto? Na pewno regularnie wymieniać te części, które tego wymagają. W tym artykule opisano filtr powietrza: https://mediatown.pl/producenci-filtrow-samoc hodowych-jaki-filtr-paliwa-powietrza-wybrac/ . Zobaczcie, jacy są znani producenci i jaki filtr wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2022, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów łódzkie w Gearmar jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Mechanicy doświadczeni, posiadający odpowiednią wiedzę i narzędzia, więc naprawa będzie od A do Z, kompleksowa, zgodnie ze standardami

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2022, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem zadbać o samochód należy zarówno pod względem mechanicznym jak i pod względem czystości. Odpowiednich produktów do pielęgnacji samochodów zarówno w środku jak i na zewnątrz naprawdę nie brakuje. W sieci można znaleźć ich mnóstwo i to naprawdę dobrej jakości. Mnie interesowały produkty marki Scangrip i takie znalazłem i zamówiłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2022, 18:12

Zgadzam sie: good 0 bad

W jaki sposób Wy staracie się dbac o swój samochód?

CarVertical

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2022, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Co jakiś czas warto wymienić również katalizator. Plusem w tym przypadku jest to, że starą część można sprzedać. Na stronie https://katalizatorychrzanow.pl/ można znaleźć wszelkie informacje na ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2022, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Oklejanie samochodu folią to szczególnie popularna metoda na zmianę koloru nadwozia i jego ochronę przed drobnymi zarysowaniami lub odpryskami. Czy jednak zastosowanie folii niesie za sobą wyłącznie korzyści? Na jakie przeszkody można trafić podczas oklejania karoserii?


____________________________
oklejanie samochodów kalisz

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2022, 19:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Dbać należy zawsze, ale sposobów jest całe mnóstwo. Bo i o wnętrze trzeba dbać, żeby się miło jeździło w czystym autku, ale też o mechanikę, żeby wszystko było sprawne i tym samym bezpieczne. Trzeba też pamiętać o regularnych przeglądach, jakie wykonywane są np. przez https://gizoqservice.pl/okregowa-stacja-kontr oli-pojazdow/. To stacje, które mają specjalne uprawnienia, aby kontrolować nasze pojazdy. Takie przeglądy są oczywiście obowiązkowe, ale warto je wykonywać również dla swojego bezpieczeństwa.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2022, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystam z usług takiej placówki jak serwis kia lublin: https://technotop.pl/kia/serwis/ . Pracują tam świetni fachowcy. Jestem bardzo zadowolona i chętnie wracam.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2022, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Folia pokrywająca auto spełnia głównie funkcję dekoracyjną. Dodatkowa warstwa samoprzylepna może jednak skutecznie zabezpieczyć również sam lakier przed m.in. zarysowaniami i działaniem czynników atmosferycznych.


________________________________
folie samoprzylepne

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 31 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  23 24 25 26 27  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 270 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1707 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Gruzja to całkiem ciekawy wybór. Moja koleżanka była tam w zeszłe wakacje i była bardzo zadowolona i zaskoczona ich kulturą ;)
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >