Jak ożywić wystrój łazienki?

« Powrót do artykułu: Jak ożywić wystrój łazienki? | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

24 września 2016, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Moim zdaniem wystrój łazienki możesz ożywić na wiele sposobów, począwszy od niebanalnej kolorystyki i dekoracji ścian jak płytki czy panele szklane 3D, akurat na Dekoracjewnetrz.eu znajdziesz szeroki wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2016, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobno za pomocą deski też można ożywić wnętrze. Bardzo fajnie prezentują się drewniane elementy, w artcore jet duży wybór, ciemne drewno na przykład i mocny odcień, albo szarości

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2017, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ciekawe wzory płytek, fajne wzory mają w sklepie www.alekafelki.pl. Ostatnio kupiłam tam płytki do kuchni hiszpańskiej firmy Vives i musze przyznać , że teraz mojej kuchni ubyło lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie macie dodatki w łazience? Kolorowe, czy stonowane?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2022, 04:39

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas w domu jest łazienka w stylu retro i powiem wam, że wygląda to obłędnie. Kiedyś widziałem taką łazienkę w Paryżu kiedy byłem z żoną w podróży poślubnej i postanowiłem, że taką łazienkę zrobiłem u siebie. Jak zaplanowałem tak zrobiłem i i całą łazienkę zaaranżowałem z pomogą tego sklepu https://lazienkaretro.eu/aranzacje-lazienki-r etro.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2022, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym zaczął od tego, aby projektowanie łazienki zlecić doświadczonym specjalistom, w końcu efekt końcowy powinien sprostać Twoim wymaganiom. Za realizację tego projektu w naszym imieniu odpowiadają https://ceramed.pl/projektowanie-lazienek/ , którzy wykonali kawał konkretnej roboty.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >