Jak samemu zrobic tania studnie?

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

15 października 2008, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak można zrobić studnię tymczasową na okres samej budowy? Chodzi o to że studnia naprawdę nie musi być nie głęboka. Udogodnieniem jest to że wpobliżu są wody gruntowe. Bardzo byłbym wdzięczny za poradę jak takie coś zrobić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2014, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym zapytała o poradę jakiegoś geologa, może ktoś da namiary>

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2014, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że to właśnie sprawa dla fachowca, tak jak napisała Marinkaa. Sama poszukuję takiej odpowiedzi podobnej, bo zbliża się budowa u mnie...dostałam namiary na tą firmę od kumpeli: http://www.geotest.biz.pl/ no i przymierzam się do kontaktu jakoś za kilka dni. W każdym razie słyszałam, że są okej, więc może skorzystacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2014, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

samemu to ciężko ci będzie przekopać ziemie w poszukiwaniu źródła wody. U mnie na posesji źródło było głęboko pod ziemią więc sam bym nie dał rady się do niego dostać. Znalazłem firmę która prowadzi odwierty w poszukiwaniu źródeł wody www.wierceniaarten.pl i oni sobie szybko poradzili z wykopem studni. Przede wszystkim mają odpowiedni sprzęt, wiedzą jak to zrobić i gdzie szukać oraz mają ludzi wykwalifikowanych. Sam był nie dał, to ciężka i trudna robota.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2016, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

ja muszę przyznać, że www.geotest.biz.pl to super fachowcy, którzy znają się na rzeczy i wiedzą, co robić, aby nie wyszła fuszerka... a wiele już takich firm popsuło mi i nerwy i realizacje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2016, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi sie, ze jeśli chodzi o budowę studni to lepiej zlecić to specjalistom niż działać na własną rękę. Prawda jest taka, że studnia nie może być zlokalizowana w przypadkowym miejscu, dlatego lepiej zlecić wymierzenie odległości osobom, któe się na tym znają.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2016, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma czegoś takiego jak tania studnia,zawsze trzeba w nią trochę zainwestować aby to miało sens,plus wynająć firmę która zajmuje się studniami głębinowymi,bo tylko taka jest moim zdaniem opłacalna.

Drewnolandia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2017, 07:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli już decydujesz się na studnię to lepiej aby całość była wykonana w sposób profesjonalny oraz aby była wydajna również w przyszłości. Lepiej zlecić to zewnętrznej firmie, zobacz na www.Studniarz.waw.pl gwarancja jakości i solidności.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2018, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli to ma być studnia tylko do celów budowlanych to chyba nie ma problemu, ale woda nie będzie się nadawać z płytkiej studni do celów spożywczych


studnie drewniane

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2018, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy samodzielne wykonanie studni bez odpowiednich maszyn oraz narzędzi w ogóle jest możliwe. Moze jednak warto zatrudnić do tego zadania fachowców?

www.Gobe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka wielkość tarasu? Liczba postów: 64 Grupa: Zagospodaro... Policz sobie : stół ma szerokości 100cm , na każdą osobę siedząca przy stole dobrze jest mieć minimum 80cm, wygodnie jest 100cm co już daje 3m nie licząc tego ż...
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 125 Grupa: Zagospodaro... Osobiście chciałabym wam polecić firmę https://blaszaki.com.pl/kategoria-produk tu/garaze-blaszane/ , która od lat tworzy garaże, domki gospodarcze czy też bramy...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 35 Grupa: Zagospodaro... Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://lin-dar.pl/zawiesia/ , na której znajdziecie ofertę producenta i dostawcy lin stalowych, zawiesi i ospr...
  • Tani i dobry grill Liczba postów: 19 Grupa: Zagospodaro... Fajne grille widziałam ostatnio w ofercie sklepu https://sklepdlaogrodu.pl/. Wyglądały bardzo solidnie, a były w przystępnych cenach.
  • Mała altana czy duży parasol? Liczba postów: 79 Grupa: Zagospodaro... Warto rozważyć zakup parasole ogrodowe do swojego ogrodu. Zapewniają one nie tylko cień, ale również estetyczny wygląd przestrzeni. Jak oceniasz ich funkcjonaln...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19268 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 312

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >