Jak skutecznie skuć ścianę ?

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

7 maja 2012, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Na początku się witam wszystkich, ponieważ to mój pierwszy post na tym forum.
Mam trochę śmieszne pytanie, otóż mam problem z wykuciem dziury w ścianie, pochodzącej z lat 80' ubiegłego stulecia (radzieckie wykonanie). Mianowicie kuję przecinakiem a efekty są mało widoczne, po trzech miesiącach codziennego kucia (bez niedziel) udało się wykuć tyle ile widać na zdjęciu.

http://imageshack.us/photo/my-images/402/2012 0502378.jpg/
(klikając na obrazek można powiększyć)

Nie wiem jakiej grubości jest ściana. To jakiś chyba gruzobeton bo widać kamyczki. Prace utrudnia jeszcze to że nie ma prądu. Czy jest jakiś skuteczny i łatwy sposób aby się wkońcu przebić. Jakieś narzędzia, środki chemiczne cokolwiek. Proszę o poradę.

Ten post był edytowany przez Gustllik dnia: 7 maja 2012, 22:15
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2012, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

sklep budowlany posiada całe mnóstwo narzędzi do tego:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2013, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze to i tak się dziwię, że ruszyłeś to młotkiem i przecinakiem, bo to wygląda na coś podobnego strukturą do żelbetu, w każdym razie bardzo twarde. Szkoda, że dostęp bardzo ograniczony bo byłoby dużo łatwiej to kuć jakimś wypożyczonym młotem pneumatycznym albo młotowiertarką.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
  • jakiej firmy tynk silikonowy? Liczba postów: 92 Grupa: Stawiamy śc... Szanowna Pani, Tynk modelowany Foveo-Tech TSS 05 bez przeszkód można aplikować na różne powierzchnie, w tym na powierzchnie mocno nasłonecznione. Tynk jest odpo...
  • Stres i nerwy przy budowie domu i kredytach - jak... Liczba postów: 9 Grupa: Stawiamy śc... Budowa domu i kredyty to zwykle związane ze stresem i nerwami, ponieważ oba te procesy wymagają dużego zaangażowania finansowego, czasowego i emocjonalnego. Jed...
  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 311

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >