Jak udekorować ścianę? Pomysły na modne aranżacje ścian

« Powrót do artykułu: Jak udekorować ścianę? Pomysły na... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

16 marca 2018, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem z tym dekorowaniem ścian wszystkim, co popadnie też trzeba uważać. Osoba wyżej ma rację – dobra farba, dobrze dobrane kolory + dobre narzędzia i będzie salon, czy inny pokój będą super wyglądały. Ja ze swojej strony mogę polecić Śnieżkę Satynową. Tą farbą malowałem przed świętami mieszkanie i efektownie wyszło.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 grudnia 2018, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo, rekomenduję zastosowanie płytek klinkierowych King Klinker z kolekcji Old Castle bądź Dream House. Szeroki wybór wzorów lica oraz kolorystyki sprawia, że płytki mają ogromne właściwości aranżacyjne. Płytki klinkierowe nie tylko bardzo elegancko się prezentują, ale również nie obciążają ściany i nie zabierają dużo miejsca w pomieszczeniu. Przykładowe realizacje znajdą Państwo na naszej stronie www

Ten post był edytowany przez E-Rzecznik marki King Klinkier dnia: 17 grudnia 2018, 11:45
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 grudnia 2018, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w ciągu ostatnich 3 miesięcy zamawiałam 2 fototapety (i kilka obrazów na płótnie) z jednej tylko firmy - ale-obrazy.pl Z całego serca polecam, bo ja się nie zawiodłam. Jakość świetna.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2019, 20:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez przesady, nie zawsze trzeba stosować np. kamienie, wystarczy dobra gładź, dobra farba i po prostu dobrze dobrany kolor. Ja akurat preferuję biel, jest świetna. Można malować chociażby Śnieżką Eko Plus. Dobra farba w rozsądnej cenie, dobre krycie i wydajność

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2020, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Można też pomyśleć nad ciekawą strukturą na ścianę. Beton z Magnata bardzo fajnie wygląda. Żeby nie obciążyć wnętrza ja bym go położył tylko na jednej ścianie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 276

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >