Jak unikać oszustów?

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

13 grudnia 2011, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowa domu to duża inwestycja, na wiele lat. Tym ważniejsze, by jej realizacją zajęli się właściwi ludzie. Jak ktoś ma szczęście, to znajdzie firmę z polecenia, która wykona robotę dobrze. Jak ktoś nie ma szczęścia (albo budujących znajomych) to musi radzić sobie inaczej.

Ciekaw jestem: jak szukacie wykonawców? Jakie metody macie na wyłapywanie oszustów i partaczy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2011, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o wykonawców, to najlepsi są tacy z polecenia. I oczywiście muszę dostać od ekipy nr tel do innych ludzi, gdzie wykonywali podobne prace. Jak kręcą i nie chcą podać to znaczy coś jest nie tak

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2011, 00:17

Zgadzam sie: good 0 bad

No to jest dobry sposób, w sumie w internecie ufać nie można opinią bo podstawią swoich ludzi i tyle

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2011, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukuje dobrej ekipy i materiały budowlane Oświęcim i z okolic, proszę o polecenie wyłącznie osobiście sprawdzonych fachowców i składów, z góry dziękuje:)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2013, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik severus napisał: Jeśli chodzi o wykonawców, to najlepsi są tacy z
polecenia. I oczywiście muszę dostać od ekipy nr tel do
innych ludzi, gdzie wykonywali podobne prace. Jak kręcą i
nie chcą podać to znaczy coś jest nie tak

zdecydowanie polecam tę metodę, sam tak znalazłem ekipę budowlaną mkk budownictwo, w sensie na razie to dopiero jadę dogadać się w sprawie terminów, zobaczymy, może wyjdzie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2013, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem bezcennym źródłem fachowców są znajomi, ew. znajomi znajomych. Ludzie buduj się, kupują mieszkania i czasami warto zapytać jaką mieli ekipę i z czyich usług korzystali. Ja np. korzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2013, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

W taki właśnie sposób zdecydowaliśmy się na mkk budownictwo, których polecili znajomi znajomych :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozwój firmy budowlanej - marketing internetowy. Liczba postów: 66 Grupa: Firmy budow... Ucz się od doświadczonych ekspertów i odkrywaj nowe strategie sprzedażowe, które przyniosą wymierne korzyści Twojej firmie. Szkolenia na https://www.projektgamm...
  • Hale namiotowe, hale magazynowe Liczba postów: 365 Grupa: Firmy budow... Często w ogrodach pojawiają się w formie i funkcji altanek czy pomieszczeń rekreacyjnych obiekty kontenerowe - czyli np. pawilony handlowe z płyt warstwowych. N...
  • czyszczenie wykładzin Liczba postów: 19 Grupa: Firmy budow... Jeżeli ktoś z Was szuka firmy z Trójmiasta, jaka zajmie się praniem tapicerki oraz ozonowaniem, to bardzo polecam zaznajomienie się z ofertą, którą można znaleź...
  • Praca Liczba postów: 81 Grupa: Firmy budow... W nowej pracy na pewno będziemy potrzebować trochę czasu, by się wdrożyć i mniej stresować. Warto na początku znać też swoje prawa i obowiązki. Wręcz można o to...
  • Gdzie reklamować firmę wnętrzarską? Liczba postów: 108 Grupa: Firmy budow... Zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy OSTRO - https://www.ostro-video.pl/filmy-i-spoty -reklamowe , która wykonała fantastyczny film reklamowy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 417

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >