Jak uzdatniać wodę?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

20 maja 2009, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Hejka! Woda w naszych kranach jest paskudna dlatego interesuje mnie uzdatnianie wody. Jakie filtry można stosować, montuje się je na kranach? Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2009, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Ja nie montuję filtrów na kran, tylko nalewam wodę z kranu do dzbanka z filtrowaniem czekam aż woda przeleje się przez filtr i dopiero wtedy używam ją do gotowania.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2009, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Można i tak. :wink: Dzięki

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Do oczyszczania wody fajne rozwiązania sprzedaje Swatt – swatt.pl. Różne mają na stanie filtry dopasowane do różnych instalacji, od węglowych, przez sznurkowe i węglowo sedymentacyjne po magnetyczne. Ceny niezłe zwłaszcza jak się doliczy rabaty dla instalatorów które tutaj rzeczywiście mają na takim poziomie że można je realnie odczuć.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2017, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo jestem zadowolony z jakości wkładów sedymentacyjno – węglowych jakie Swatt sprzedaje na swojej stronie: swatt.pl. Dobra jakość, niska cena, duża dostępność. Dla instalatorów jest specjalny program rabatów także idzie u nich sensownie zaoszczędzić i nie jest to kwestia paru groszy tak jak często bywa w innych hurtowniach, które tylko z nazwy są hurtowniami bo ceny mają jak za detal.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2018, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy od tego, gdzie chcesz wodę uzdatnić. Jeśli zależy ci tylko na dobrej jakości wodzie w kuchni, to wybierz filtry kuchenne, jeśli pod prysznicem, to filtr prysznicowy, a jeśli w całym domu to dobierz odpowiednie urządzenie uzdatniające ;) Bardzo dużo propozycji znajdziesz w https://sklep.osmoza.pl/, dlatego polecam poszukać u nich :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2018, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba zadbać o odpowiednie systemy uzdatniania wody. Najlepszym rozwiązaniem i pomysłem jest inwestycja w stacje uzdatniania wody, jakie np. oferuje http://www.dualfiltry.pl/ . Ja korzystam z tego rozwiązania, dzięki czemu przetwarzana woda staje się zmiękczona. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2020, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Stacja uzdatniania?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2020, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie może warto zastanowić się nad stacją uzdatniania wody? My pracujemy w przemyśle i uzdatniona woda była elementem wymaganym, żebyśmy w ogóle mogli zacząć działać. Polecam producenta Termo Technika z Krakowahttps://www.termo-technika.pl/stacje-uzdatnia nia-wody/woda-dla-przemyslu/, my mamy od nich i jakościowo sprzęt jest super, woda jest taka jaka powinna być, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2020, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz zastanowić się także nad montażem odpowiedniego filtra. Ja zdecydowałem się na filtr marki Honeywell FK06. Dużą jego zaletą jest łatwy montaż oraz prosta wymiana wkładu filtracyjnego. Więcej informacji możesz znaleźć pod adresem: https://gc2000.pl/urzadzenia-filtracyjne/filt racja-mechaniczna-filtry-narurowe/filtry-honeywell/honeywell -fk06 .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 396

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >