Jaka aranżacja jest nowoczesna?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

27 kwietnia 2016, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie każda aranżacja może być nowoczesna jeżeli tylko urządzisz ja wg swojego gustu i wykażesz się kreatywnością. Z naszej strony możesz liczyć na pomoc podczas wyboru mebli,te designerskie i oryginalne znajdziesz na Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2016, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

styl nowoczesny tworza przede wszystkim meble, kolory nie mają znaczenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2016, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik verona napisał: styl nowoczesny tworza przede wszystkim meble, kolory nie
mają znaczenia


No niekonienicze tylko meble. Moim zdaniem całościowo trzeba spoglądać. Jak sobie dasz na ścianę np. takie płyty betonowe Luna od razu się zmieni charakter wnętrza, niezależnie od mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2016, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesna aranżacja naszego domu to przede wszystkim wykończenie go kamieniem naturalnym,zresztą tak się składa,że na www.Kamieniarstwo.com.pl znajdziecie podobne inspiracje,warto zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2016, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepiej urządzić mieszkanie/dom po swojemu nawet jeśli nie będzie bardzo nowocześnie. Najważniejsze żebyś ty sie dobrze czuł u siebie.
Ja właśnie znalazłam bardzo dobrą firmę remontową - http://kapitanremont.pl/ i zastanawiam się nad zleceniem jej remontu mojego mieszkania. Musze wymienić panele i przemalować wszystkie ściany. Dzieciaki tak wszystko upaćkały, że ręce opadają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2016, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Po co myśleć co się komu podoba i co jest na czasie. Lepiej wziąć pod uwagę własne upodobania. To my będziemy mieszkać w tym mieszkaniu i my mamy się tu dobrze czuć. Przestańmy tak zwracać uwagę na modę i ocenę innych ludzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2016, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam salon w stylu skandynawskim. Chłodne wnętrze zachownae w szarościach, kamień dekoracyjny, pastelowe dodatki, zimne oświetlenie taśmami LED. Moim zdaniem to jest fajna, nowoczesne aranzacja

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2016, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Karmelowa89 świetnie opisała jak wygladaja teraz najmodniejsze połaczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2016, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik boxon napisał: Użytkownik verona napisał: styl nowoczesny tworza przede wszystkim
meble, kolory nie

mają znaczenia




No niekonienicze tylko meble. Moim zdaniem całościowo
trzeba spoglądać. Jak sobie dasz na ścianę np. takie
płyty betonowe Luna od razu się zmieni charakter wnętrza,
niezależnie od mebli.

Oczywiście, że o nowoczesności decyduje całość aranżacji choć kolor, moim zdaniem, głównie o klimacie wnętrza. Co do mebli, ich wybór jest bardzo istotny. Ciekawą propozycję w tym względzie znajdziecie na stronie Home Ware internetowego outletu z designerskimi meblami Homeware Outlet. Znane marki jak Lyon Béton, Innovation Living, HAWKE & THORN czy Spinder Design, unikalne egzemplarze z limitowanych serii. Dominuje nowoczesne wzornictwo, styl industrialny, meble loftowe. Do tego polecam zerknąć na https://smartbin.pl/ mają ciekawą kolekcję koszy na śmieci Brabantia.

Ten post był edytowany przez czarnyjacek dnia: 6 września 2016, 14:05
Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2016, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

W wielu nowoczesnych aranżacjach wykorzystuje się teraz sam beton architektoniczny, lub inne materiały imitujące jego wygląda - choćby większe płytki imitujące beton np. z dodatkowym kolorem, rysunkiem. Nowoczesność to przede wszystkim pomysł na aranżację i wykorzystane materiały.
A tu kilka nieoczywistych sposobów na wykorzystanie betonu architektonicznego
https://www.youtube.com/watch?v=DGlW_P-nbUA

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >