Jaka dachówka najlepsza?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 33 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸

28 listopada 2014, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie ciężko stwierdzić, która jednoznacznie jest najlepsza, ja mam dachówkę betonową z http://www.dachlux.pl/ i jestem zadowolona, ale nie mam porównania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2014, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik przemek986 napisał: tak tylko czy te non stop obniżone ceny 'promocyjne', są
faktycznie niższe od tych, które bez promocji ofetuje
konkurencja?
Użytkownik przemek986 napisał: tak tylko czy te non stop obniżone ceny 'promocyjne', są
faktycznie niższe od tych, które bez promocji ofetuje
konkurencja?


oto jest pytanie.. ale na pewno tak bo im zalezy na renomie wiec nikogo by nie oszukali..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2014, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie no nie przesadzajmy, że ceny są obnizone cały czas po prostu promocja została przedłuzona, a to chyba bardzo dobrze dla klientów :) A po drugie zgodzę się z forumowiczem- buchu, że nie tracili by na renomie na takie rzeczy

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2014, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda raczej są niższe, chociaż nie dam sobie uciąć ręki, bo nie patrzyłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2014, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

ale tu nie chodzi o jakiekolwiek oszustwo - po prostu zwykłe prawa rynku, bo nie zawsze produkt obniżony, czy promocyjny musi być tańszy od podobnego u konkurencji. przy każdej promocji warto się 2 razy rozejrzec

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2014, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A co w przypadku dwuspadowego dachu na konstrukcji z wiązarów? Dach ma powierzchnię 200 metrów kwadratowych, a dodatkowo w nad wejściem znajduje się niewielki daszek. Czy do tego typu dachu odpowiednim pokryciem byłaby blachodachówka? Zależy mi na jakości, dlatego myślałem o blachodachówce ze szwedzkiej blachy (chociażby tego producenta - http://szwedzkablacha.pl/services/). Czy to dobry wybór? Dachówkę ceramiczną już na starcie eliminuje, ponieważ w projekcie ujęta była lekkie pokrycie dachowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2014, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

mmm musisz miec na uwadze to, ze bedziesz czesto to malowal... ;/

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2014, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet nie malował, tylko będziesz musiał zlecać malowanie, bo samemu jednak trudno zrobić to dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2014, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

wlasnie.. trzeba specjaliste, ktory potrafi sie tym zajac

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2014, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

niestety tak, a najpierw oczyszczenie ze starej farby, a nastepnie pomalowanie blachy od nowa, specjalistyczna farba jest dosyc drogie, dlatego oplaca sie zainwestowac dachowke ceramiczna :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 33 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >