Jaka dachówka najlepsza?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 33 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

8 lutego 2014, 19:22

Zgadzam sie: good 0 bad

jak powierzchnia dachowki jest dobrze wypalona to jest gladziutka i nie ma porow wiec nie zbiera sie wilgoc i nie ma mchu porastajacego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2014, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam dachowke creaton titania i bardzo sobie ja chwale ja mogę polecić choć jest tylko w 2 kolorach czarnym i pomarańczowym.polecic mogę tez robena ale zależy na jaka partie się trafi.prosze unikac dachowek z polyskiem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2014, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam na dachu blache cynkowo-tytanowom nie ukrywam, że za namową firmy, która mi ją montowała Krak Zinc. Jakby nie patrzeć wybór odpowiedniego materiału na dach to jeden z bardzo istotnych elementów i warto to zrobić dobrze, zarówno jeśli chodzi o materiał jak i ekipę. Można uniknąć wielu niespodzianek w przyszłości.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2014, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam chciałbym wymienić w tym roku pokrycie dachu na cermiczne, może jest ktoś kto poleci mi dobrej jakości ceramiczne dachówki?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2014, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj http://www.top-dach.com.pl/1,7,dachowka-ceram iczna.html mają bardzo dobre jakosciowo dachówki ceramiczne, sam tam kupowałem i szczerze polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2014, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

coś czuje że firma top-dach uprawia tutaj niefajna reklame :/

a co do pokrycia dachowego to niedawno stałem sie posiadaczem dachu braas i jeszczem mega zadowolony, wygląda czadersko :D

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2014, 23:23

Zgadzam sie: good 0 bad

w jakis sposob trzeba zarabiac na chleb :) ale wybor kolegi podzielam bo tez mam dachowke tej samej marki

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2014, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tez zainwestowałem w Braasa :))

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2014, 00:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachówki, modele, cennik może warto poczytać o ich strukturze, mi pomogli i jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2014, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Artysta napisał: Ja tez zainwestowałem w Braasa :))
dobrze kolega zrobił, konkurencja ma problemy, dwa razy byłem świadkiem w markecie jak ludzie robili awanture o to że im coś na dachówkach wyszło jakies plamy, sprawdziłem w necie i okazuje sie że to dachówki creaton, na zdjęciach wygląda słabo :/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 33 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 295

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >