Jaka kabina prysznicowa?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

28 lutego 2011, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się zastanawiam nad zakupem kabiny prysznicowej z sauną. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2011, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

Ja znalazłem ciekawe oferty wanien i kabin prysznicowych na sklepie internetowym [url]www.kamaonline.pl

Sam zamówiłem i jestem zadowolny ;]

Pozdro

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2012, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, ja kupiłem już jakis czas temu kabine New trendy Modena. Bardzo sobie chwalę, zero problemów o ktorych tu piszecie :) Święty spokój, nic nie leci, żonka szczęśliwa, bo się nie naszoruje. Co jest lepszego, niż widok zadowolonej kobiety, no a dla mnie też lepiej, pieniądze wydane raz na długie lata, i przynajmniej nie odwiedza mnie (czytaj mojej żony) żaden hydraulik, heheh. Tu można sobie pooglądać
http://cudnelazienki.pl/5-kabiny
Kupiłem przez neta w tym sklepie. Mogę polecić, spory wybór dobre cenki i kontakt ze sprzedawcą.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2012, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne aby kabina była dobrego i znanego producenta, w razie jakichkolwiek jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ( możliwość dokupienia części zamiennych nawet po kilku latach od zakupu ).
Broń boże nie kupować kabiny z marketów. Firmy które mogę polecić to Kermi, Ronal, Novellini, Huppe, Radaway. Nie wszyscy producenci mają trwałe powłoki na szkle na to również należy zwrócić uwagę.
Jeśli ma być przestronna to już kwestia jak duża jest łazienka i ile ma się miejsca, to bardzo ogólne pytanie. Szkło wybrałbym przeźroczyste wtedy nie zamykamy powierzchni zajmowanej przez kabinę co dodatkowo optycznie powiększa łazienkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2012, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie! Zdecydowałem się na
http://cudnelazienki.pl/polokragle/21-kabina-polokragla-rada way-premium-80-190-szklo-przejrzyste.html
jak narazie jestem bardzo zadowolony. Uważam Radaway za firmę naprawdę godną polecenia. Brak też zastrzeżeń co do sklepu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2012, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: robin napisał: Witajcie! Zdecydowałem się na

http://cudnelazienki.pl/polokragle/21-kabina-polokragla-rada
way-premium-80-190-szklo-przejrzyste.html

jak narazie jestem bardzo zadowolony. Uważam Radaway za
firmę naprawdę godną polecenia. Brak też zastrzeżeń co
do sklepu.
Użytkownik Gość: robin napisał: Witajcie! Zdecydowałem się na

http://cudnelazienki.pl/polokragle/21-kabina-polokragla-rada
way-premium-80-190-szklo-przejrzyste.html

jak narazie jestem bardzo zadowolony. Uważam Radaway za
firmę naprawdę godną polecenia. Brak też zastrzeżeń co
do sklepu.

Hej! Bałam się że remont łazienki będzie kosztował mnie mnóstwo kasy, ale chyba do 8000 zł myślę wystarczy. Kupiłam sporo też w tym sklepie, niektórych rzeczy nie mają na stronie, ale to czego nie było pozamawiałam telefonicznie, myślę, że było warto :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2012, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A wyposażenie wolicie podstawowe, czy bardziej rozbudowane (z bajerami;)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2012, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
też niedawno miałam remont łazienki, szukałąm kabiny okrągłej - łazenkę mam na poddaszu ze skosem w pierwszej chwili przeraziły mnie ceny np sanplast... szkoda słów w końcu zdecydowalam siś na:
http://www.agnik.pl/sklep/okragle/454-kabina- practic-new-trendy-polokragla-grafit.html
naprawdę pożąda kabinka:)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lutego 2012, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz Sanplast SA wypuścił serię Prestige III i mają bardzo fajne kabiny w super cenach. Ja mam wanne tej firmy i sprawdza się ona super. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2012, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłam kabinę taką ze ścianami (szklanymi) i ODRADZAM, totalna porażka. Teraz mam ją już 2 miesiąc i jeszcze ją ciągle odsuwam i poprawiam coś a to gdzieś kapie a to panel przepuszcza szkoda mówić. Jak byli fachowcy z firmy naprawić usterkę to się popytałam i sami mówili że tę kabiny to porażka i najlepsze to te z samym brodzikiem co się boki do ściany przykręca i bateria ze ściany wystaje, a to to tylko na działkę się nadaje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 378

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >