Jaka wykładzina do biura?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

6 lipca 2017, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Centra – profesjonalna wykładzina. W tej chwili to „chodliwa” wykładzina na rynku

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2017, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślał ktoś nad wyłożeniem podłogi w biurze panelami?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2017, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli panele, to koniecznie takie o wysokiej klasie ścieralności.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2017, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że lepszym rozwiązaniem były by deski podłogowe najlepiej dębowe, które ucieszą oczy i będą służyć przez wiele lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2017, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie musi być wcale wykłądzina. Są też podłogi drewniane, bardzo elegacnkie i praktyczne, które można wykorzystać. Znajomy ma przerobiony dom na biuro i właśnie ma między innymi taką podłogę http://vipparkiet.pl/parkiet/kahrs-klon-bruma / i muszę przyznać, zę wygląda bardzo efektownie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2017, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykładzina to fajny pomysł, ale dokładnie trzeba dobrać odpowiednią. Moim zdaniem jednak lepiej sprawdzi się podłoga drewniana w tym przypadku.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2017, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Workstep Mobilo. Świetny wygląd, ciekawa kolorystyka i co najważniejsze wykładzina dostępna od ręki, więc nie trzeba czekać. Wybraliśmy ze względu na uniwersalność kompozycyjną i walory wytrzymałościowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2017, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wykładzinach biurowych wytrzymałość to podstawa. Słabe wykładziny po roku czy dwóch tracą swoje właściwości, blakną, rozchodzą się na łączeniach. Potem potrzebna jest kolejna wymiana. Przy workstep takich obaw nie ma.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Do biura sprawdzą się moim zdaniem dobre wykładziny.
Sprawdź sobie tutaj: wykładziny hotelowe warszawa. Myślę, że powinieneś znaleźć coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim powinna być wytrzymała i reprezentatywna. Warto poszukać dokładnie w Internecie lub przejechać się po sklepach stacjonarnych w poszukiwaniu inspiracji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Automatyka do bramy Liczba postów: 40 Grupa: Wykańczamy... jakie firmy polecicie jeszcze?
  • Okna do domu Liczba postów: 36 Grupa: Wykańczamy... Okna są kluczowym elementem każdego domu, wpływając zarówno na jego wygląd zewnętrzny, jak i funkcjonalność oraz komfort mieszkania. Wybór odpowiednich okien do...
  • Mobilna wulkanizacja Poznań Liczba postów: 4 Grupa: Wykańczamy... Kiedy Twój pojazd wymaga natychmiastowej pomocy mechanicznej w okolicy Mniowa, LACARS Mobilny Serwis jest gotowy, aby zapewnić szybką i efektywną obsługę. Dowie...
  • Czas remontu - łazienka Liczba postów: 36 Grupa: Wykańczamy... Tutaj https://police24.pl/pl/651_artykuly-spon sorowane/11349_minimalistyczna-elegancja -poznaj-nowoczesne-rozwiazania-dla-malej -lazienki.html możecie poczytać na...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6404 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >