Jaka wykładzina do biura?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

6 lipca 2017, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Centra – profesjonalna wykładzina. W tej chwili to „chodliwa” wykładzina na rynku

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2017, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślał ktoś nad wyłożeniem podłogi w biurze panelami?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2017, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli panele, to koniecznie takie o wysokiej klasie ścieralności.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2017, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że lepszym rozwiązaniem były by deski podłogowe najlepiej dębowe, które ucieszą oczy i będą służyć przez wiele lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2017, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie musi być wcale wykłądzina. Są też podłogi drewniane, bardzo elegacnkie i praktyczne, które można wykorzystać. Znajomy ma przerobiony dom na biuro i właśnie ma między innymi taką podłogę http://vipparkiet.pl/parkiet/kahrs-klon-bruma / i muszę przyznać, zę wygląda bardzo efektownie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2017, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykładzina to fajny pomysł, ale dokładnie trzeba dobrać odpowiednią. Moim zdaniem jednak lepiej sprawdzi się podłoga drewniana w tym przypadku.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2017, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Workstep Mobilo. Świetny wygląd, ciekawa kolorystyka i co najważniejsze wykładzina dostępna od ręki, więc nie trzeba czekać. Wybraliśmy ze względu na uniwersalność kompozycyjną i walory wytrzymałościowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2017, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wykładzinach biurowych wytrzymałość to podstawa. Słabe wykładziny po roku czy dwóch tracą swoje właściwości, blakną, rozchodzą się na łączeniach. Potem potrzebna jest kolejna wymiana. Przy workstep takich obaw nie ma.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Do biura sprawdzą się moim zdaniem dobre wykładziny.
Sprawdź sobie tutaj: wykładziny hotelowe warszawa. Myślę, że powinieneś znaleźć coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim powinna być wytrzymała i reprezentatywna. Warto poszukać dokładnie w Internecie lub przejechać się po sklepach stacjonarnych w poszukiwaniu inspiracji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Najlepszy materac do sypialni - który według Was? Liczba postów: 26 Grupa: Wykańczamy... Ja mam duże wymagania co do wyboru materaca. Przede wszystkim nie może być zbyt miękki, bo akurat lubię spać na twardszym materacu. Odnośnie wyboru zdecydowanie...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 112 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 26 Grupa: Wykańczamy... Jeżeli szukasz dobrego dostawcy z dużym wyborem w zakresie narzędzi ręcznych, czy również elektronarzędzi oraz osprzętu, nakładek itd warto zapoznać się z ofert...
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 282 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....
  • Kuchnia Liczba postów: 35 Grupa: Wykańczamy... Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://kuchenne.pl/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi akcesoriami kuchennymi. Posiad...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19175 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 311

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >