Jaką baterie łazienkową wybrać? Wypływ płaszczowy, a może kolorowa woda?

« Powrót do artykułu: Jaką baterie łazienkową wybrać? Wypływ... | « Powrót do grupy: Wnętrza

10 marca 2017, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej. Jeśli o mnie chodzi to parę razy zdarzyło mi się kupować rzeczy do takich instalacji przez internet i ostatnio robiłem zlecenie dla szpitala to specjalne baterie zamawiałem w hurtowni Swatt (swatt.pl). Dobra obsługa, a sama bateria idealnie się nadaje do szpitalnych łazienek. Długa, praktyczna, wygodna w montażu. Warto u nich się rozejrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2017, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Instalacje sanitarne w hurtowej sprzedaży oferuje za przystępne pieniądze Swatt ze strony swatt.pl. Ja bym ich doradzał. Szybki kontakt, towar zawsze zabezpieczają w taki sposób, żeby nic po drodze się z nim nie stało. Mają duży wybór baterii łazienkowych i kuchennych, elementy do natrysków, czy przewody elastyczne – jest z czego wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Z hurtownią Swatt mam jak do tej pory dobre doświadczenia. Dostarczają zamówienia na czas, wszystko jest dokładnie zapakowane, nie ma problemów z jakimiś uszkodzeniami podczas transportu. Co do sanitarki to sprzedają na pewno dobre przyłącza i baterie łazienkowe. Na stronie swatt.pl można sobie o parametrach doczytać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >