Jaka kosiarka będzie najlepsza dla trawnika po zimie?

« Powrót do artykułu: Jaka kosiarka będzie najlepsza dla... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

16 maja 2012, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

wybór odpowiedniego dla nas sprzętu zależy od wielu czynników, dlatego mnie cieszy, że zostało to dobrze pokazane, co do wyboru odpowiedniego sprzętu, myślę, że warto wspomnieć o sprzęcie firmy Alko, jest mocny, niezawodny, posiada też trzy lata gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2012, 01:57

Zgadzam sie: good 0 bad

I just watched the brand new Kajabi video (which is a high qaituly production alone) when is the actual product launch date? This product launch will be crazy or shall I say Krazy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2012, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście, alko to rzetelna firma. My sprawiliśmy sobie u nich sprzęcik tego typu śmiga jak marzenie, to chyba jedna z lepszych inwestycji odkąd mieszkamy w nowym miejscu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2014, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

ja intensywnie myślę nad zakupem kosiarki automatycznej, dokłądnie sprzętu Stiga Autoclip, zna ktoś opinie o tym sprzęcie?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2016, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

w http://www.tipsplus.pl/19-kosiarki/ można znaleźć produkty bardzo dobrych firm, ja u nich zamówiłem kosiarkę husqvarny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2016, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie niezależnie od tego czy będzie to koszenie trawy po zimie czy też latem- ważne aby mieć dobrą i wytrzymałą kosiarkę na kilka lat. Z doświadczenia mogę polecić tą spalinową,do kwoty 1 tyś zł znajdziesz już dobry model.

www.ZielonyGraal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 351

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >