Jaka kosiarka do trawy?

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 sierpnia 2010, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem, że to może niezbyt dobry dział na takie pytanie ale poradźcie mi jaką kosiarkę do trawy kupić? Chciałabym jakąś niedrogą a dobrą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2010, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście jestem szczęliwym posiadaczem kosiarki husqvarna i mimo tego że tania nie była służy mi juz dość długo i działa bez zarzutów. Także polecam odłożyć sobie pieniążki i kupić sobię pożądną kosiarkę, bo te tanie w praktyce drożej wyjdą licząc ciągłe naprawy w serwisie lub wymienianie co kilka miesięcy na nową ;)
pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2010, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam kosiarki firmy Husqvarna. Nie są może zbyt tanie, ale z pewnością świetne i wydaje mi się że lepiej wydać więcej pieniążków na lepszy sprzęt niż kupować co jakiś czas tańsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2010, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

wybacz, ale to nie tyle niestosowny temat do tego działu, co raczej powtarzające się pytanie! To już było. Podejrzewam, że niewiele się zmieniło od tamtego czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2011, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja raczej mam dobre zdanie o tej marce - do prac domowych dla amatorów jest spoko, ale zawsze można trafić na jakiś wadliwy model :/ Jeśli ma być niedroga to może jeszcze NAC S510V cos koło 800 złotych kosztuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2011, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

o ta co poleca r.aleb jest dobra ale sam wezmę chyba trochę tańszą wersję: htt p://alle gro.pl/hit-ko siarka-spalinowa-leader-500-bs-naped-i 1622516829.html
jak za te pieniądze to naprawdę hit!

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2011, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

tak gwoli podsumowania i zamknięcia tematu: kupiłem tego leadera, którego polecał m4rekkk więc podzielę się moimi spostrzeżeniami. Kosiarka tania (nie to co husqvarna,na taką mnie zwyczajnie nie stać) , a naprawdę dobra, porządnie wykonana i cicha jak na spalinową. Teść ( który nie gustuje w zakupach internetowych) kupił tańszą w leroy merlin, ale oddał po pierwszym użyciu, bo ostrze pękło... moja działa póki co bez zarzutu :) oby tak dalej:)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2011, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kinga20 napisał: Wiem, że to może niezbyt dobry dział na takie pytanie ale
poradźcie mi jaką kosiarkę do trawy kupić? Chciałabym
jakąś niedrogą a dobrą.


Kingo, żebym mógł polecić Ci dobrą kosiarkę to muszę wiedzieć jak duży masz ogród i czy zależy Ci na kosiarce elektrycznej czy spalinowej. Ja teraz jestem w fazie testowania takiej kosiarki. Jest to jeden z tańszych produktów z tej półki. Kosiarka samojezdna, z silnikiem Briggs & Stratton, 5,5 KM, pojemny kosz itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2012, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

wiosna coraz bliżej więc najwyższy czas, żeby zacząć myśleć o ogrodzie. Sama przymierzam się do tego, żeby kupić nową kosiarkę, ale nie wiem zupełnie jaką wybrać. widzę, że jesteście raczej zgodni co do firmy, ale mnie wpadła w oko kosiarka Al-ko. I chcę was zapytać, czy wiecie coś na temat tej firmy?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2012, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

power, ja co nieco wiem na temat kosiarek alko i muszę ci powiedzieć, że od jakiegoś czasu jestem szczęśliwą posiadaczką jednego z modeli konkretnie 46 BR Comfort i przyznam, że sprawdza się fantastycznie, dobrze się prowadzi, mocny silnik, ostre noże dają radę także z dość wysoką trawą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 394

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >