Jaka lampa na biurko dziecka?

« Powrót do artykułu: Jaka lampa na biurko dziecka? | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 września 2013, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mogę się zgodzić na lampkę z LEDem. LED ma kiepskie widmo i wcale nie jest zbliżona do światła naturalnego. Co więcej ona wcale nie świeci "ciągle". Ona bardzo szybko miga - podobnie jak inne żarówki energooszczędne. Najlepiej ZWYKŁĄ tradycyjną żarówkę, ew. halogen.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2014, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja się nie zgadzam z powyższym stwierdzeniem. Oświetlenie ledowe jest bardzo szerokim określeniem i lampka lampce jest nierówna. Mój syn posiada obecnie jedną z takich ledowych lampek przenośnych: http://www.poled.eu/pl/c/Lampy-LED-dzieciece/ 19 i raczej nie można mieć do nich zastrzeżeń. Dają dobre, wyraźne światło i wcale nie męczą oczu ;) Wiem ponieważ sam to przetestowałem na sobie - zdarza mi się lampkę pożyczyć raz na jakiś czas od syna...
Warto jednak nie oszczędzać i zakupić coś dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2016, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Rewelacyjne lampki znalazłem do siebie na biurko. Od Nilsen, nazywają się iStar i StarS i są naprawdę super - port USB jest świetnym pomysłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2016, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam na biurko lampy firmi Nilsen - a chodzi mi dokładnie o iStar bo mają wejście USB i sobie można ładować telefon na przykład.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2016, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

widzę, ze wspominacie o Nilsenie i lampach ze stacją dokujacą. osobiście zastanawiam się nad ich zakupem, dokładnie StarS bo mam telefon akurat taki ale najbardziej interesuje mnie możliwość zmiany świateł i ochrona oczu - takie funcje podobno posiada lampa. nikt o tym nie wspomina - najczęściej chwali sie ją za stację dokującą więc moze ktoś wie? tak swoją drogą czy to światło ledowe jest zdrowe?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2016, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampka LED AJE-RAINBOW RGB marki ActiveJet jest godna polecenia. Lampka ma kulistą podstawę i świeci w różnych kolorach .Kulę można ustawić na jeden wybrany dowolnie kolor albo ustawić na płynną zmianę barw tęczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2016, 21:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej żeby dziecku się podobała, popatrz sobie tutaj: https://www.tomix.pl/ , mają duży wybór. Fajnym pomysłem jest też zakup naklejek (takich na meble) - można nimi obkleić lampkę i wtedy dziecku na pewno się spodoba!

Ten post był edytowany przez Heniu543 dnia: 29 sierpnia 2016, 21:11
Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2016, 08:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Przecież tak na dobrą sprawę to wszystko zależy od tego na jaką moc świetlówki LED się zdecydujemy, nie można uogólnić i taki typ oświetlenia nie sprawdzi się, to byłoby co najmniej nie sprawiedliwe.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2016, 19:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór lampki jest dość istotny, szczególnie dla dzieci. W końcu mają przy niej odrabiać lekcje i nie chcemy, by nasz pociechy męczyły swoje oczy w trakcie nauki. Polecam lampy activejet z kolorową podstawą. Zapewniają one świetne i bezpieczne dla oczy oświetlenie

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2016, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy wybrać klosz z bajkowym motywem i każde dziecko będzie zadowolone. Kolorowa podstawa to tylko dodatek, o czym zresztą pisałam powyżej. Największe znaczenie ma moc, światła, tak aby dziecko mogło np: bez problemu odrabiać lekcje lu czytać czy rysować.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szafka RTV imitująca kominek Liczba postów: 12 Grupa: Wnętrza A jeśli rozglądasz się za ciekawymi wariantami szafek RTV w modnym wydaniu to możecie też zajrzeć na https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie -1531.html gdzie zn...
  • Kołki rozporowe - czyli jak bezpiecznie wieszać? Liczba postów: 19 Grupa: Wnętrza Warto mieć w tym celu odpowiednie narzędzia oraz rzecz jasna same kołki także powinny być wysokiej jakości wykonania, od tego zacznijmy.
  • Jak urządzić pokój małego kibica Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza U mnie dzieciaki również mają w bardzo podobnym stylu swoje pokoje urządzone i ja jestem zdania, że ogólnie strefy kibiców są czymś bardzo fajnym. Muszę dodać,....
  • Jak wybrać parapet zewnętrzny? Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Jedno jest pewne popularność parapetów marmurowych wynika w dużym stopniu z renomy, którą cieszą się elementy z naturalnego kamienia — dodajmy, że w dużej mierz...
  • Baterie umywalkowe ścienne - tradycyjne i bezdotyk... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Jeśli szukasz stylowych propozycji w zakresie baterii umywalkowych podtynkowych to warto zapoznać się z ofertą marki Oltens i tutaj https://oltens.com/pl/bateri...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >