Jaka tapetę wybrać?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

24 kwietnia 2015, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Innym rozwiązaniem niż tapeta, fototapeta czy tynk strukturalny może być sztukateria. Wielu kojarzy się ze stylem dworskim, pałacowym jednak znajduje coraz częściej uznanie w nowoczesnych wnętrzach. Pozwala na to różnorodność kształtów. Panele dekoracyjne 3Dczy listwy ścienne oryginalnie wyeksponują ścianę. Zaletą jest nowatorskie wzornictwo, łatwość montażu, lekkość oraz fantastyczne możliwości dekoracyjne, ktore pozwalają zmienić charakter każdego wnętrza. Malując sztukaterię w ulubionych kolorach sprawisz, że wnętrze nabierze niepowtarzalnego stylu.




Można je łączyć z innymi materiałami - drewno, kamień, cegła itp.


czy dekoracjami - lustra, zdjęcia, obrazy itp.

Ten post był edytowany przez Ekspert Sztukaterii WMB dnia: 24 kwietnia 2015, 17:37
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2015, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Tapeta nie wszędzie pasuje,a moim zdaniem czasem bardziej przeszkadza niż stanowi ozdobę,pamiętajmy o tym podczas wyboru. teraz w modzie jest też kamień i cegła dekoracyjna.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2015, 07:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Panele dekoracyjne są ciekawą opcją ale spisują sie w nowoczesnych pomieszczeniach. Sam jestem zdania,że obecnie modne są wzory retro. Zobaczcie sobie ten artykul:
http://www.trenddecor.pl/tapeta-w-kropki-i-gr ochy-czyli-urzadzamy-oryginalne-wnetrza

Popularne stają się grochy oraz paski. Sprawiają.że pomieszczenie nadaje oryginalnego wyglądu. Nie każdy deseń nadaje się jednak do konkretnego miejsca tak więc polecam sobie dokładnie poczytać o tym co wybierzecie.
Zwykle najbezpieczniejsze są takie neutralne barwy:

Ten post był edytowany przez majkale dnia: 18 października 2015, 12:03
Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie jest to wręcz nijakie- mowa o powyższym wzorze,wole coś bardziej wyrazistego,nawet w przypadku fototapety,która i tak nie uważam za najlepsze rozwiązanie jako dekoracja ścian,a jedynie coś połowicznego.

www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2015, 07:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Panelel dekoracyjne są super :) Tylko te pasują bardziej do wnętrz biurowych :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2015, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uwielbiam beze i szarosc idelnie komponuja sie i daja poczucie ciepla :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2015, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uwielbiam beze i szarosc idelnie komponuja sie i daja poczucie ciepla :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2015, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Porek456 napisał: Panelel dekoracyjne są super :) Tylko te pasują bardziej
do wnętrz biurowych :)

A co myślisz o poniższych realizacjach z zastosowaniem paneli 3D :) ? Oprócz wzoru na pewno kolorystyka daje dużo :)


Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2015, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie to uważam, ze tapeta powinna być taka, aby dobrze komponowała się z cąłym wnętrzem. ja jestem za tym, aby była jak najbardziej gładka, i wygladała podobnie jak pomalowane ściany, nie lubię takiej pstrokacizny ;) Ale w kładzeniu tapety najważniejsza jest dobra technika, dobry klej i specjalny wałek, który pomaga w zniwelowaniu bąbli z powietrza i kleju.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2015, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, podstawowym problemem jest złe kładzenie tapety. Taki wałek naprawdę bardzo pomaga. Pamietam jak moja mama była mistrzynią świata w tapetowaniu i do dociskania używała zwykłej ścierki kuchennej. Zawsze tapety były równo położone, bez żadnych bąbli z powietrza i kleju.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 263

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >