Jaka wielkość tarasu?

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

28 listopada 2017, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie im większy taras tym lepiej i moim zdaniem również wygodniej, to tylko kwestia tego na co możesz sobie pozwolić bo jeżeli chodzi o wykończenie tarasu to mogę polecić deski kompozytowe.


Inout-design.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2017, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez względu na to jaka jest wielkość tarasu to tak czy inaczej warto pomyśleć o zadaszeniu, bo raz ze ochroni nas od słońca a dwa od deszczu, sam materiał z jakiego zdecydujemy się go wykonać, nie ma aż tak dużego znaczenia.

Dixiestore.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2018, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele zależy co będziecie na nim robić i czy macie dużo znajomych :) Szukając odpowiednich materiałów myślę, że warto abyś odwiedził stronę producenta Pozbruk, gdzie znajdziesz kostki dekoracyjne i płyty tarasowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2018, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się mi na przykład bardzo podobają się modele proponowane przez Pozbruk, a szczególnie Linea Platynowa, która pod względem wykończenia oraz tego koloru jest numerem jeden w zakresie kostek dekoracyjnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2018, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem i musze się z Tobą zgodzić andrzej89. Fajnie, że dbają równiez o szeroki wybór bo dzięki temu każdy może sobie dopasować je pod indywidualne wymagania, a nie brac tylko to co jest.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2018, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Macie rację ja już mam gotowy taras i do jego pokrycia wykorzystałem kostkę brukową od Pozbruk, a dokładniej Linea Platynowa. Efekt mówi sam za siebie i mam nadzieję, że tak zostanie na dłużej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas taras ma dwa metry

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2018, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy dość duży taras jednak nie drewniany a pokryty kostką dekoracyjna Linea od Pozbruk. W końcu udało nam się znaleźć rozwiązanie zarówno o pięknym designie, dobrej cenie i odpowiednich zabezpieczeniach przed warunkami zewnętrznymi i uszkodzeniami.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2018, 00:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka żeby się tam wszyscy zmieścili nie musicie się ograniczać, ponieważ zawsze można stworzyć taras z kostek dekoracyjnych jak to proponuje Pozbruk w wielu dostępnych modelach.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2018, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

To bardzo indywidualna kwestia, akurat ja jestem zwolennikiem dużych tarasów z ładnymi meblami ogrodowymi :)


BioArt.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 11 Grupa: Zagospodaro... A do takiego ogródka pod blokiem to jakie parasole polecacie? Bo widziałem tą https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe ofertę i całkiem ładne mają tam duże para...
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....
  • Tani i dobry grill Liczba postów: 17 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 305

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >