Jaki fotograf na ślub?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

12 września 2017, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już wybierzecie fotografa i będziecie mieli fajne zdjęcia, to pomyślcie o fotoksiążka ślubna w prezencie dla gości. To niezapomniana pamiątka i na pewno wszyscy będą bardziej zadowoleni, niż ze zdjęc na płycie.

Ten post był edytowany przez Kasia5 dnia: 18 września 2017, 19:23
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2017, 08:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że powinna zainteresować Cię fotografia ślubna częstochowa. Na pewno będziesz zadowolony z ich usług. Mogę z czystym sumieniem polecić z własnego doświadczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2017, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobaczcie sobie ofertę fotografii ślubnej (i nie tylko) na stronie http://super-foto.eu/. Mi ostatnio kumpel pokazywał zdjęcia ze śluby, właśnie przez nich robione i choć nie jestem wielkim entuzjastom oglądania takich fotek, to te zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Widać, że robił je profesjonalista, który zna się na rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2018, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, jeśli szukacie sprawdzonego fotografa to polecam Pana z Wielunia http://lukasz-sazon.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2018, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne, żeby był profesjonalny i aby miał dobre opinie. A poszukujecie też kamerzysty, aby sfilmować wesele? Jeśli tak, to najlepszą opcją będzie szukanie go na portalu filmowanie-wesel.pl. Jestem tam mnóstwo ofert, które bardzo mogą nam się spodobać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2018, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o okolice Warszawy, to zdecydowanie polecam Bartosza Bukowskiego. Jego portfolio dostępne jest na stronie bukowski.photo. Ja jestem zachwycona profesjonalnym podejściem i przede wszystkim oryginalnością. Koniecznie się z nim skontaktujcie, jeśli planujecie wesele.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2018, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Może warto popytać znajomych, jakie mają doświadczenia?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2018, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli poszukujecie dobrego fotografa to powinna Was zainteresować profesjonalna fotografia ślubna bydgoszcz. To sprawdzona firma, więc możecie do nich uderzać nawet w ciemno.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2018, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

camgirl webcam girl cam girl girl chat

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2018, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

non owner car insurance car ins classic car insurance car insurance for young drivers

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • projektowanie logo Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Polecicie mi firmę, która oferuje projektowanie logo?
  • Lokata bankowa Liczba postów: 331 Grupa: Trudne tema... W niektórych krajach istnieją limity wiekowe, które określają minimalny wiek, od którego można posiadać konto w banku. https://centrumbankowosci.pl/Na przykład,...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1693 Grupa: Trudne tema... Niesamowicie wartościowe informacje znajdziecie odwiedzając stronę https://huhtamaki-outlet.pl/catering-die tetyczny-dla-zdrowego-stylu-zycia/
  • Magazyn wyposażenie Liczba postów: 230 Grupa: Trudne tema... Potwierdzam Berberis, to wszystko działa, robi różnicę. Prostymi krokami można sporo poprawić, ale nic nie dzieje się od razu. A co dalej? Kwestia regularności....
  • Osrodek Terapii Uzależnień Liczba postów: 81 Grupa: Trudne tema... Esperal to handlowa nazwa leku, którego substancją czynną jest disulfiram. Jest to lek stosowany w leczeniu alkoholizmu poprzez wpływanie na reakcje chemiczne z...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 341

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >