Jaki materiał na obicia krzeseł?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

1 września 2010, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam w domu kilka starych krzesełek. Trzymają się dobrze nie licząc obić. Stały się już matowe i brzydkie. Chciałabym sama wymienić obicia ale nie wiem jakiego materiału do tego użyć?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2010, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładnie wygląda ekoskóra i wbrew pozorom jest bardzo praktyczna bo nie pęka jest łatwa w czyszczeniu i elegancko się prezentuje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2010, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się że dobrym materiałem będzie Alcantra. Jest to skóra ekologiczna z takim drobnym meszkiem. Możesz ją wybrać z dość dużej palety barw lub kupić w odcieniach drewna.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2010, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Może takiego jaki jest teraz? Z czego obecnie wykonane jest obicie krzeseł? Wystarczy tylko inny kolor. Skóra (czy ekoskóra)też jest fajnym rozwiązaniem. Sam swego czasu miałem takie krzesła. Całkiem ładnie to wyglądało :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2010, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja proponuję eko-skórę lub skóre naturalną,ale to już większe koszty takiego obicia. A ile możesz przeznaczyć na ten cel?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2011, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam te materace lateksowe! Nie znajdziesz lepiej!

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2011, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Własnie co myślicie o tych lateksach ?? Ja sama mam krzesło z wyglądu jest dobre tylkoo co materac sie już spłaszczył co włożyć?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2021, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Wysokiej jakości tkaniny tapicerskie w unikatowe wzory pozwalają stworzyć wyjątkową aranżację wnętrz w różnym stylu. Jeżeli szukasz sklepu z tkaninami to sklep https://polskietkaniny.eu oferuje szeroki wybór materiałów dzięki którym możesz dać drugie życie krzesłom.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2021, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiś dobry materiał na pewno uratuje krzesła. Wybór tego rodzaju produktów na naszym rynku jest dzisiaj naprawdę duży. Bądź co bądź, bardzo fajne tkaniny lniane znajdziemy w ofercie Linen Partner. Są tam dostępne produkty o różnej gramaturze, wadze, czy farbowaniu. Poza tym ceny w tym przypadku są bardzo przystępne, ponieważ kupujemy bezpośrednio od producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2021, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się bardzo podoba materiał welurowy, ale nie każdy go lubi. ładny by był w kolorze butelkowej zieleni :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firma do przeprowadzki do Słowacji Liczba postów: 19 Grupa: Porady i op... Przeprowadzka do innego kraju, takiego jak Słowacja, może być emocjonującym, ale również wymagającym przedsięwzięciem. Aby ułatwić sobie ten proces i zapewnić p...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 69 Grupa: Porady i op... A czy zapoznałeś się już może z ofertą New Hever? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć tutaj https://new-hever.pl/ w poszukiwaniu interesujących opcji, poniewa...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 44 Grupa: Porady i op... Ostatnio zauważyłem, że torby worki na ramię stają się coraz bardziej popularne, i szczerze mówiąc, całkowicie rozumiem, dlaczego. Kto z nas nie ceni sobie prak...
  • odkurzacz, jakiej firmy? Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... Aby ułatwić sobie sprzątanie niezbędne są nam do tego pomocne urządzenia takie jak odkurzacz. Dzięki temu urządzeniu sprzątanie idzie nam dużo sprawniej. Wybór....
  • Moc cekawych pomysłów na prezent Liczba postów: 113 Grupa: Porady i op... Zbliżają się urodziny mojej najlepszej przyjaciółki i jak zwykle mam dylemat, co jej kupić. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że idealnym prezentem bę...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19174 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >