Jaki rodzaj informatyki?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

30 stycznia 2007, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Próbowałem sam ugryźć temat, ale pogubiłem się w ilości rozwiązań. Jakie jest zastosowanie poszczególnych siłowników do bram i jakie ja powinienem wybrać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2007, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka pytan na poczatek.Na czym zalezy Ci najbardziej?Jak duża bedzie brama?Czy ma być ona automatyczna? A ilość rozwiązan na rynku rzeczywiscie imponujaca, wiec i trudna decyzja przed Toba :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2007, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodziło mi oczywiście o automatykę :) Nie wiem o czym ja myślę.

Dużo bardziej podobają mi sie bramy skrzydłowe, ale to jeszcze nie przesądzone, bo nie wiem jak to wygląda od strony praktycznej.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2007, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku bram skrzydłowych masz 3 możliwości. Siłowniki z ramieniem prostym, siłowniki z ramieniem łamanym i siłowniki podziemne. Najpopularniejsze są te pierwsze i wśród nich masz też największy wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2022, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak naprawdę to sama informatyka jest niezwykle ważna i ja również jestem zdania, że bardzo dobrą opcją jest właśnie wiedzieć na jej temat zdecydowanie jak najwięcej. Myślę, że przede wszystkim każdy z nas może wiele ciekawych informacji znaleźć na blogu https://vbyron.com/ i ja również ochoczo tam zaglądam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2023, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie ostatnio coraz bardziej interesuje branża IT. Szukam ciekawych kursów i szkoleń takich jak organizuje logo it czyli uidea agencja interaktywna posiadająca duże doświadczenie w branży IT. Szczegóły znajdziecie na ich stronie internetowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 113 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 268 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • materace lateksowe Liczba postów: 9 Grupa: Technologie... Jeśli zależy Ci na jeszcze intensywniejszym działaniu zdrowotnym i przeciwbólowym, możesz rozważyć kupno materaca o statusie medycznym. W takich produktach każd...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 621 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • Fotowoltaika Liczba postów: 148 Grupa: Technologie... Przeglądając https://fotowoltaika.bruk-bet.pl natknąłem się na interesujące opcje fotowoltaiczne, które mogą zaoferować skuteczne rozwiązania dla domów i firm.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >