Jakie krzesła do jadalni?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16

7 grudnia 2021, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

A to prawda, to świetne rozwiązanie. U nas też jest taki "łącznik" i wygląda bardzo fajnie. Kilka tygodni temu zmieniliśmy tylko krzesła na tapicerowane. Przyznam, że chociaż wybór jest duży to nie było to takie proste. Wiadomo, chcieliśmy aby wszystko idealnie sie komponowało ale udało się nam w slf24.pl. Mają ogromny wręcz wybór i powiem, że nawet niedrogo chcieli za nie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2022, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik JustynaPopieluch napisał: Hej, ja za kilka miesięcy biorę ślub. Moi przyszli
teście kazali nam wybrać krzesła z tej strony bo chcą
nam dac jako prezent ślubny


Ciekawa forma na prezent dla panny młodej. Chociaż osobiście bardziej ucieszyłabym się z bielizny, szlafroka czy piżamki ;P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2022, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

W jakim sklepie zamawialiście meble do Waszych wnętrz? Co możecie mi polecić?

usługi call center

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2022, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pytanie do osób, które mają tapicerowane krzesła. Jak o nie dbacie? Tutaj https://mebel4u.pl/blog/jak-czyscic-krzeslo-t apicerowane czytam różne porady o ich czyszczeniu ale może ktoś z Was mi coś doradzi jeszcze? Byłbym wdzięczny. Macie może jakies fajne triki na czystą tapicerkę?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2023, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie mam tapicerowanych krzeseł także nie powiem niestety jak o nie dbać itd. Myślę, że co do krzeseł do jadalni to najlepiej chyba drewniane. Można zrobić samemu jeśli ma się do tego talent ;) Pamiętajmy wtedy o odpowiednich frezarkach czy odpowiednich narzędziach, akcesoriach jak np złącza ciesielskie https://e-armet.pl/zlacza-ciesielskie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2023, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Krzesła stanowią bardzo ważny element wyposażenia nowoczesnego wnętrza. Od jakiegoś czasu podobają mi się krzesła tapicerowane. Słyszałam, że takie krzesła są bardzo wygodne. Więcej informacji można poczytać na stronie https://e-krajna.pl/pl/636_materia-y-partnera /17598_nowoczesne-i-ergonomiczne-krzesla-tapicerowane.html

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2023, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór odpowiednich krzeseł do jadalni zależy od wielu czynników, takich jak styl dekoracji, dostępna przestrzeń, liczba osób, które będą zwykle siedzieć przy stole, i twój osobisty gust.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >