Jakie kupić narzędzia?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

1 maja 2014, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w garażu używam narzędzi proline jakościowo wytrzymałe i cena też niska więc. Więc skoro mi wystarczają to po co przepłacać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2014, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

miałem te proline i nic dobrego nie wróżą. Już lepsze snap'y albo dewalt

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2014, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

dewalt albo facom mocne wytrzymałe i znane.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2014, 00:08

Zgadzam sie: good 0 bad

nie wiem czemu ludzie lubią sporo przepłacać za coś czego i tak w pełni nie wykorzystają. Po co w domu do normalnego użytku klucze facoma albo inne skoro to samo zrobimy np takim proline i to jeszcze sporo taniej nas wyjdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2014, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Najprościej napisać: kup dobre narzędzia,czyli takiej firmy na której można polegać. oczywiście wiele zależy od tego jaki budżet posiadasz na ten cel,ale akurat ja z doświadczenia polecam narzędzia Makity.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2014, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

mam pytanie, może ktos z Was wypożyczał elektronarzędzia ??? potrzebuje do remontu firmy … sporo firm proponuje taka usługę m.in. http://www.wrosystem.pl/- ma ktoś może jakieś doświadczenie w tym ??

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2014, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

piece
Tylko to też zależy do czego potrzeba tych narzędzi bo jak ktoś ma tylko np sobie mieszkanie wyremontować i potem na rok zostawić narzedzia to po co mu makita jak ona na siebie nie zarobi. A jak weźmie coś tańszego to się bardziej opłaca.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2014, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

byle nie jakieś badziewia bo nawet jednego remontu nie dotrwa.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2014, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszamy na nasz fanpage:
https://www.facebook.com/SilaJestWNas

Cztery proste kroki:
- klikamy "lubię to"
- składamy aplikację,
- uzasadniamy dlaczego chcemy zostać Ambasadorami marki Stayer,
- czekamy na kontakt telefoniczny,
- bezlitośnie testujemy narzędzia z linii Hobby Line przez dwa tygodnie całkowicie bezpłatnie!:)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2014, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiś czas temu kupiłem kilka narzędzi na remont typu tarcze do szlifierki otwornice śrubokręty itp. Właśnie prolina bo na jeden remont to co będę kasy wydawał jak potem będą leżeć i czekać kolejnego a nawet jak by się podczas remontu popsuły to nie było by żal.O dziwo wytrzymały cały remont i pewnie jeszcze na następny starczą (oczywiście nie mówie tu o tarczach bo to wiadomo szybko się zużywa wszędzie). I tak zaoszczędzona kasa poszła na materiały.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 153 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 301 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Sypialnia Liczba postów: 43 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 106 Grupa: Technologie... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyposażenie technologicznego oczyszczalni ścieków to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję s...
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 260

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >